ÚVOD
Úspěšně zakončená série BTM pro Jana Goreckého
 

Tyto turnaje byly velkou motivací pro hráče,protože si mohli získat poslední body do průběžného žebříčku mládeže,kde si mohli upevnit pozici před Mistrovstvím ČR.

 

Nejlepších výsledků z havířovských hráčů se podařilo dosáhnout Honzovi Goreckému,který si přivezl dvě medaile.A to z dvouhry,kde v semifinále porazil oddílového kamaráda Vojtu Mynáře 3:1.Ve finále mu pak již chybělo trochu štěstí,když nevyužil dvou koncovek a prohrál těsně 2:3 s Davidem Průšou(TTC Eliza Praha).  Tím si zajistil pěkné 2.místo.Pak ve čtyřhře s Vojtou Mynářem si zahráli semifinále,ale nestačili na favority turnaje, dvojici Lapčík,Bárta (SKST Hodonín,TJ Jiskra Havlíčkův Brod),kde prohráli 1:3.

 

Další bronzové medaile si pak přivezly Gabriela Štěpánová jak z kategorie dvouher dorostenek,tak z kategorie čtyřher,kde již tradičně hrála se svou parťačkou Terezou Pytlíkovou (SKST Vlašim).

A Klára Witoszová z kategorie starších žaček,kde si uhrála taky semifinále a veze si domů bronzovou medaili.

 

Tímto všem naším hráčům a hráčkám blahopřejeme,ale hlavně přejeme jim mnoho úspěchů v blížících se MISTROVSTVÍCH ČESKÉ REPUBLIKY !!!!



Bodovací turnaje mládeže ve Vlašimi a Neratovicích

Dorostenci A, dvouhra, semifinále: David Průša (TTC Elizza Praha) – Michal Blinka (SKST Liberec) 3:0 (8,8,5), Jan Gorecki – Vojtěch Mynář (oba SKST Baník Havířov) 3:1 (8,3,-8,7), finále: David Průša – Jan Gorecki 3:2 (-5,-6,6,10,10).

Dorostenci B, dvouhra, semifinále: Dominik Kříž (Sokol Velká Hleďsebe) – Lukáš Zeman (KST Orel České Budějovice) 3:1 (4,7,-9,8), Adam Končal (Sokol Plzeň V) – Dan Janovský (Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (4,10,1), finále: Dominik Kříž – Adam Končal 3:2 (11,-8,-6,7,9).

Dorostenky A, dvouhra, semifinále: Stanislava Slezáková (KST Hluk) – Gabriela Štěpánová (SKST Baník Havířov) 3:0 (4,5,8), Anna Matějovská (SKST Vlašim) – Sára Allertová (SKST Baník Most) 3:2 (-8,12,-10,7,7), finále: Anna Matějovská – Stanislava Slezáková 3:2 (10,-9,9,-8,15).

Dorostenky B, dvouhra, semifinále: Helena Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha) – Klára Witozsová (SKST Baník Havířov) 3:0 (5,10,9), Anna Klempererová (Sokol Hradec Králové 2) – Andrea Hromiaková (TJ Sokol Plzeň V) 3:0 (9,7,11), finále: Anna Klempererová – Helena Sommerová 3:1 (-8,8,9,9).

Dorostenci, čtyřhra, finále: Michal Blinka (SKST Liberec), Filip Vybíral (SKST Baník Havířov) – Daniel Bárta (TJ Jiskra Havlíčkův Brod), Ondřej Lapčík (SKST Hodonín) 3:2 (10,4,-9,-5,6).

Dorostenky, čtyřhra, finále: Sára Allertová (SKST Baník Most), Michela Viktorínová (KST Zlín) – Tereza Kozáková, Terezie Sazimová (Sokol Hradec Králové 2) 3:2 (-8,8,9,-7,7).

Starší žáci A, dvouhra, semifinále: Šimon Jadrný (HB Ostrov Havlíčkův Brod) – Dan Janovský (Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (9,4,9), Kryštof Přída (SK DDM Kotlářka Praha) – Jakub Slapnička (TJ ČZ Strakonice) 3:0 (9,1,6), finále: Šimon Jadrný – Kryštof Přída 3:0 (6,4,8).

Starší žáci B, dvouhra, semifinále: Vít Kadlec (TTC Elizza Praha) – Lukáš Slavík (TJ Sokol Děhylov) 3:2 (-8,-5,6,7,6), Václav Vítů (TJ Krupka) – Michal Petr (KST Blansko) 3:1 (9,3,-8,5), finále: Vít Kadlec – Václav Vítů 3:0 (7,3,7).

Starší žačky A, dvouhra, semifinále: Kristýna Pěnkavová (SKST Vlašim) – Klára Witozsová (SKST Baník Havířov) 3:0 (11,8,1), Niamh Štricová (SK DDM Kotlářka Praha) – Jana Vašendová (TJ Ostrava KST) 3:2 (10,-7,10,-8,10), finále: Kristýna Pěnkavová – Niamh Štricová 3:0 (7,8,6).

Starší žačky B, dvouhra, semifinále: Eva Pokorná KST ZŠ Vyšší Brod) – Pavla Bačinová (SK Dobré) 3:2 (-4,3,-9,8,8), Michaela Botková (TJ AŠ Mladá Boleslav) – Kristýna Bajgerová (TJ Ostrava KST) 3:0 (5,8,4), finále: Michaela Botková – Eva Pokorná 3:2 (-8,-2,9,4,8).


 
20.3.2017 | autor: Radek Košťál | přečteno: 767x
zpět