ÚVOD
Čtyři mediale na Mistrovství ČR dorostu v Praze
 
O víkendu se sjela kompletní špička dorostenecké kategorie na Mistrovství ČR do Prahy. Naši hráči patřili mezi favority a nakonec získali 4 medile z toho 1 stříbrnou a 3 bronzové.

Mezi dorostenci se nejlépe umístil Michal Mikolašík, když prohrál ve čtvrtfinále s vítězem Jirkou Martínkem.
Honza Górecki, Radim Bako a Vojtěch Mynář vypadli v osmifinále.

Mezi dorostenkami získala bronzovou medaili Nikita Petrovová a ve čtvrtfinále vypadla Gábina Štěpánová také s pozdější vítězkou Zdenou Blaškovou.

Nejvíce medailí jsme získali v soutěžích čtyřher.
Jedinou stříbrnou medaili získala Gabriela Štěpánová společně s Terezou Pytlíkovou.
Bronzové medaile pak získali naši dorostenci Jan Górecki s Michalem Mikolašíkem a Radim Bako společně Vojtou Mynářem.

Mistrovství ČR dorostu 2017

Dvouhra dorostenci – čtvrtfinále

Jiří Martinko (TJ Ostrava KST) – Michal Mikolášik (SKST Baník Havířov) 4:1 (7,5 -8,6,4)

Tomáš Koldas (TJ Ostrava KST) – Michal Blinka (SKST Liberec) 4:1 (11,9,-6,6,7)

Jan Valenta (TSM Kladno) – František Onderka (TJ Ostrava KST) 4:0 (9,9,4,9)

Radek Skála (TTC MS Brno) – Vlastimil Buben (Sokol PP Hradec Králové) 4:1 (-3,11,5,13,2)

Dvouhra dorostenky – čtvrtfinále

Zdena Blašková (SK Dobré) – Gabriela Štěpánová (SKST Baník Havířov) 4:0 (5,12,8,8)

Anna Matějovská (SKST Vlašim) – Tereza Jirásková (Sokol PP Hradec Králové) 4:2 (-7,-8,8,8,8,6)

Nikita Petrovová (SKST Baník Havířov) – Anežka Ilčíková (SKST Hodonín) 4:1 (4,4,5,-7,5)

Kateřina Čechová (Hannover 96) – Tereza Pytlíková (SKST Vlašim) 4:3 (3,-9,4,-10,-6,7,5)

Čtyřhra dorostenci – semifinále

František Onderka (TJ Ostrava KST), Radek Skála (TTC MS Brno) – Michal Mikolášik, Jan Górecki (SKST Baník Havířov) 3:1 (5,-9,8,11)

Jiří Martinko, Tomáš Koldas (TJ Ostrava KST) – Vojtěch Mynář, Radim Bako (SKST Baník Havířov) 3:0 (9,9,5)

Čtyřhra dorostenky – semifinále

Tereza Pytlíková (SKST Vlašim), Gabriela Štěpánová (SKST Baník Havířov) – Sára Allertová (SKST Baník Most), Michaela Viktorínová (KST Zlín) 3:1 (10,-9,9,6)

Zdena Blašková (SK Dobré), Anežka Ilčíková (SKST Hodonín) – Tereza Jirásková, Martina Nováková (Sokol PP Hradec Králové) 3:0 (4,9,10)

Smíšená čtyřhra – semifinále

Jiří Martinko (TJ Ostrava KST), Zdena Blašková (SK Dobré) – Vlastimil Buben, Terezie Sazimová (Sokol PP Hradec Králové) 3:0 (9,9,8)

David Průša (TTC Elizza Praha), Sára Allertová (SKST Baník Most) – František Onderka (TJ Ostrava KST), Niamh Štricová (SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (-0,8,5,6)

 
26.4.2017 | autor: Nikolas Endal | přečteno: 600x
zpět