ÚVOD
19.5.2011 Ženy opět EXTRALIGOVÉ
  Naše družstvo žen se po dvou letech opět vrací do české nejvyšší soutěže EXTRALIGY žen. Ve finále play-off si poradily 2:1 na zápasy s SKST Vlašim !!! ... více zde.11.5.2011 Pavel Širuček dále postupuje na MS dospělých
  Pavel Širuček po vynikajících výkonech v základní skupině MS,zvítězil v 1.kole nad nasazeným Rusem Kuzminem 49.hráčem světového žebříčku jednoznačně 4:1 !!! Na snímku Pavel z lonského ME v Ostravě. ... více zde.
 
27.4.2011 Bronzové medaile Extraligového družstva mužů !!!
  Poprvé v historii samostatné české Extraligy získali naši muži BRONZOVÉ medaile za 3.místo v Pramos Extralize mužů !!! Na snímku celé družstvo včetně trenéra Kamila Koutného. ... více zde.
 
19.4.2011 Tamara Tomanová, Karolína Mynářová a Michal Beneš na turnaji světového okruhu juniorů v Rakousku
  Naši nejlepší juniorští hráči Tamara Tomanová a Michal Beneš a naše nejlepší kadetka Karolína Mynářová se v těchto dnech účastní na turnaji světového okruhu juniorů v rakouském Linzi. Sledujte jejich výsledky ! ... více zde.
 
16.4.2011 Dvě zlaté, jedna stříbrná a jedna bronzová medaile na MČR do 21 let
  O víkendu se uskutečnilo M-ČR dospělých do 21 let ve Zruči nad Sázavou. Hráči našeho klubu získali celkem čtyři medaile. ... více zde.
 
15.4.2011 Nasazovací žebříček na M-ČR mládeže
  Zde najdete nový nasazovací žebříček mládeže všech kategorií po turnajích v Neratovicích a Vlašimi !!! Tento žebříček je zároveň nasazovacím žebříčkem pro MČR mládeže. ... více zde.
 
9.4.2011 Postup mužů do semifinále Pramos Extraligy !!!
  Naše extraligové družstvo mužů ve složení Pavel Širuček, Ivan Karabec, Jakub Crha pod vedením trenéra Kamila Koutného si dnešním vítězstvím zajistilo minimálně bronzové medaile !!! ... více zde.
 
3.4.2011 Muži skončili v základní části Extraligy mužů na 4.místě
  Naše A družstvo mužů Charvát Baník Havířov skončilo v základní části na čtvrtém místě a do play-off vstupuje jako třetí nejlepší český celek. Na snímku Pavel Širuček, Jakub Crha, trenér Kamil Koutný a Ivan Karabec. ... více zde.
 
23.3.2011 Juniorky stříbrné a kadetky bronzové na M-ČR družstev
  O víkendu se konalo v Ostravě M-ČR družstev mládeže. Naše děvčata získala dvě medaile a to juniorky stříbrnou a starší žákyně bronzovou. ... více zde.
 
2.3.2011 Karolína Mynářová na turnaji světového okruhu kadetů v Itálii
  Dnes odcestuje Karolína na turnaj světového okruhu starších žákyň do Itálie. ... více zde.
 
9.2.2011 Nová sekce Videogalerie
  Možná jste si již sami všimli, že byli naše stránky doplněny o novou sekci Videogalerie, kterou najdete v horní liště. Najdete zde veškeré TV přenosy České televize z naší haly včetně přenosu internetových !!! ... více zde.
 
2.2.2011 Havířovští hráči na turnaji světového okruhu juniorů a kadetů v Hodoníně
  Čtyři hráči našeho klubu Tamara Tomanová, Karolína Mynářová, Adam Sztula, Michal Beneš a dva trenéři Nikolaj Costache a Kamil Koutný se ode dneška účastní MM České republiky v Hodoníně. ... více zde.
 
27.1.2011 Nasazovací žebříček ČR mládeže k 25.1.2011
  Dnes byl zveřejněn nový nasazovací žebříček mládeže všech kategorií po turnajích v Hluku a Dubňanech !!! ... více zde.
 
24.1.2011 Tamara Tomanová zvítězila na turnaji v Hluku
  Tamara Tomanová zvítězila na celostátním bodovacím turnaji juniorek v Hluku, přestože byla před turnajem neprávem posunuta až na 3.místo nasazovacího žebříčku !!! ... více zde.
 
24.1.2011 SKST Charvát Baník Havířov porazil vicemistra !!!
  V neděli dopoledne naše extraligové áčko v sestavě Ivan Karabec, Jakub Crha, Pavel Širuček a Michal Beneš pod vedením trenéra Kamila Koutného, nastoupilo proti vicemistrovi z Králova Dvora a zvítězilo 3:2. Přečtete si článek o utkání včetně hodnocení trenéra. ... více zde.
 
23.1.2011 Karolína Mynářová na Mezinárodním mistrovství Maďarska
  Karolína tento víkend startuje na mezinárodním mistrovství Maďarska kadetů. Sledujte výsledky Karolíny ! ... více zde.
 
18.1.2011 Pavel Širuček vstupuje do své první sezóny mezi muži na Pro Touru ve Slovinsku
  Pavel Širuček dnes zahájí turnajem světového okruhu Pro Tour ve Slovinsku svou první sezónu mezi dospělými. Juniorskou část své kariéry zvládl na jedničku, když skončil jako nejlepší junior Evropy a osmý junior světa. ... více zde.
 
11.1.2011 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen
  O víkendu jsem byli pořadateli krajských přeborů Moravskoslezského kraje mužů, žen a družstev juniorů. ... více zde.
 
9.1.2011 Rozpis utkání a akcí našeho klubu na jaře 2011
  Vážení členové našeho klubu, rodiče a příznivci. Dnes byl vydán rozpis všech utkání, turnajů a dalších stolně tenisových akcí našeho klubu, které uspořádáme na jaře roku 2011. ... více zde.
 
9.1.2011 Nasazovací žebříček ČR mládeže k 7.1.2011
  Dnes byl zveřejněn nasazovací žebříček mládeže všech kategorií !!! ... více zde.