ÚVOD
6.4.2009 Tamara Tomanová vyhrála TOP 12 starších žáků
  Tamara Tomanová opět potvrdila svou vynikající formu, když zvítězila na turnaji vybraných nejlepších starších žákyň TOP 12 v Hostinném ! ... více zde.

29.3.2009 Muži prohráli 3.čtvrtfinálové utkání play-off 2:5
  Naši hráči bohužel nedokázali již podruhé překvapit soupeře z Králova Dvora a prohráli čtvtrfinálovou sérii 1:2 ! ... více zde.

28.3.2009 Naši muži vyhráli 2.utkání čtvrtfinále play-off v Králově dvoře !
  Naši muži vyhráli 2.utkání čtvrtfinále play-off v Králově dvoře 5:3 a zítra odehrají rozhodující třetí utkání ! ... více zde.

25.3.2009 Celostátní bodové pořadí mládeže k 25. 3. 2009
  Dnes bylo zveřejněno celostátní bodové pořadí všech věkových kategorií včetně kategorie do 21 let ! ... více zde.

24.3.2009 Nominace a propozice na TOP 12 mládeže 4.4.2009
  Dnes byla zveřejněna nominace na TOP 12 všech věkových kategorií včetně propozicí turnajů. ... více zde.

22.3.2009 Medailové žně mladších žáků ve Vlašimi
  Ve Vlašimi se dnes konal další celostátní Bodovací turnaj mládeže mladších žáků. Naši mladší žáci Karolína Mynářová, David Sargánek a René Kowal získali celkem 4 medaile z toho 2 zlaté ! ... více zde.

21.3.2009 Krutá porážka v 1.utkání čtvrtfinále play-off
  Dnes jsme hostili v 1.utkání čtvrtfinále play-off extraligy mužů družstvo Sokola Králův Dvůr. I přes vyrovnananý průběh jednotlivých utkání jsme utržili krutou porážku 1:5 ! ... více zde.

13.3.2009 Tamara Tomanová a Pavel Širuček na MM ČR juniorů v Hluku
  Sledujte výsledky našich hráčů, kteří byli nominování na Mezinárodní mistrovství juniorů ČR v HLuku 13. - 15.3.2009 ... více zde.

11.3.2009 Jakub Crha Mistr ČR ve smíšené čtyřhře dospělých !
  O víkendu se v Rakovníku konalo Mistrovství ČR mužů a žen. Vynikajícího úspěchu dosáhl Jakub Crha, když společně s odchovankyní našeho oddílu Lenkou Harabaszovou získali Mistrovský titul ve smíšené čtyřhře ! ... více zde.

10.3.2009 Havířovský sportovec roku 2008
  Ve čtvrtek 5.března proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepších Havířovských sportovců za rok 2008. Mezi oceněnými byli tradičně i naši hráči. ... více zde.

5.3.2009 ČTVRTFINÁLE EXTRALIGY MUŽŮ - sobota 21.března 2009 od 17.oo
  V sobotu 21.března od 17.oo odehrají naši muži 1.utkání čtvrfinále play-off Extraligy proti družstvu Sokol Králův Dvůr. Přijďte povzbudit naše hráče ! ... více zde.

2.3.2009 MUŽI do PLAY - OFF - skončila základní část Extraligy mužů
  O víkendu skončila základní část Extraligy mužů. ... více zde.

27.2.2009 Pavel Širuček na dalším turnají ITTF JC tentokrát v Maďarsku
  Pavel Širuček včera odcestoval na další turnaj světového okruhu juniorů tentokrát do Maďarska. Zde můžete sledovat jeho výsledky . ... více zde.

26.2.2009 Celostátní bodové pořadí mládeže k 25. 2. 2009
  Dnes bylo zveřejněno průběžné bodové pořadí mládeže České republiky po dalších bodovacích turnajích v Hluku a Havířově ! Toto pořadí je zároveň nasazovací žebříček mládeže. ... více zde.

19.2.2009 Pavel Širuček ve finále turnaje ITTF JC ve Švédsku
  Pavel Širuček postoupil již do finále turnaje světového okruhu ve Švédsku ! O vítězství se utká s jedničkou nasazenou Japoncem Uedou dnes od 19.15! Vše můžete sledovat online na internetu !! ... více zde.

17.2.2009 Pavel Širuček na turnaji světového okruhu juniorů ve Švédsku
  Dnes odletěli do Švédska na turnaj světového okruhu juniorů Pavel Širuček a trenér Kamil Koutný. Společně s nimi se turnaje zúčastní i Ondřej Bajger a Michal Lebeda. ... více zde.

9.2.2009 Soustředění Krajského centra Královohradeckého kraje v Havířově
  Dnes začalo v Havířově soustředění Krajského centra Královohradeckého kraje, které se koná poprvé v Havířově. Na snímku jsou všichni účastníci soustředění. ... více zde.

6.2.2009 Karolína Mynářová a Tamara Tomanová na MM ČR kadetů v Hodoníně
  Dnes začalo v Hodoníně mezinárodní mistrovství České republiky kadetů. ... více zde.

31.1.2009 Celostátní bodové pořadí mládeže k 28. 1. 2009
  V nových celostátních bodových pořadích mládeže stále vévodí svým kategoriím juniorů Pavel Širůček a starších žákyň Tamara Tomanová. Na druhém místě kategorie mladších žákyň je Karolína Mynářová a na třetím místě mladších žáků David Sargánek. ... více zde.