ÚVOD
12.9.2013 Karolína Mynářová a Michal Beneš na turnaji v Bělorusku
  Karolína Mynářová, Michal Beneš a trenér Kamil Koutný se v těchto dnech účastní turnaje světového poháru mužů a žen v běloruském Minsku. ... více zde.

11.9.2013 Nasazovací žebříček na M-ČR mládeže k 10.9.2013
  Dnes byl zveřejněn celostátní nasazovací žebříček mládeže po víkendových turnajích v Praze. ... více zde.

6.9.2013 Karolína Mynářová poskočila do první stovky světového žebříčku juniorek !!!
  Dnes vydalo ITTF nový světový žebříček juniorek. Karolína po úspěšném turnaji světového poháru World Tour v srpnu v Olomouci poskočila poprvé v kariéře do první stovky juniorského žebříčku ... více zde.

1.9.2013 Nasazovací žebříček na M-ČR mládeže k 30.8.2013
  Dnes byl zveřejněn celostátní nasazovací žebříček mládeže po odehrání turnajů Satelit tour mládeže ... více zde.

31.8.2013 Rozpis utkání a akcí našeho klubu na PODZIM 2013
  Dnes byl vydán rozpis všech utkání, turnajů a dalších stolně tenisových akcí našeho klubu, které uspořádáme na podzim roku 2013. ... více zde.

27.8.2013 Mimořádná nabídka potahů pro členy našeho klubu
  Náš klub ve spolupráci se společností Sport Spin připravil pro naše hráče mimořádnou nabídku potahů značky TIBHAR !!! ... více zde.

18.8.2013 Na Facebooku našeho klubu už máme 100 fanoušků !!!
  Staňte se i Vy fanouškem našeho klubu na Facebooku. na našich stránkách pravidelně zveřejňujeme zajímavosti z dění našeho klubu . ... více zde.

22.7.2013 Karolína Mynářová získala stříbrnou medaili na ME juniorů
  Karolína Mynářová získala stříbrnou medaili na ME juniorů v soutěži smíšené čtyřhry společně se svým deblovým partnerem Jakubem Seibertem. ... více zde.

12.7.2013 V Ostravě dnes začalo ME juniorů ve stolním tenise
  Dnes v Ostravě začalo ME juniorů a staršího žactva ! Do reprezentačního týmu byli nominování v kategorii juniorek Karolína Mynářová a Vojtěch Rozínek. ... více zde.

5.7.2013 Konečné žebříčky mládeže za sezónu 2012/2013
  Dnes byly zveřejněny konečné žebříčky mládeže za sezónu 2012/2013 !!! ... více zde.

11.6.2013 UKONČENÍ SEZÓNY 2012/2013 PÁTEK 21.6.2013 od 17.oo v ŠENOVĚ
  Zveme všechny hráče, rodiče a funkcionáře na ukončení letošní sezóny, které se uskuteční v pátek 21.června 2013 od 17.oo v areálu fotbalového hřiště v ŠENOVĚ !!! ... více zde.

9.6.2013 Jakub Crha odchází z našeho klubu
  Po dlouhých 15-ti letech odchází z našeho klubu, náš odchovanec a letošní jednička extraligového týmu. ... více zde.

25.5.2013 Celostátní nasazovacího žebříček mládeže k 20.5.2013
  Zde najdete aktuální nasazovací žebříček po odehrání všech Mistrovství ČR mládeže !!! ... více zde.

23.5.2013 Karolína Mynářová získala další dva tituly Mistryně ČR !!!
  Karolína na víkendovém MČR juniorek v Mostě získala opět medaile ve všech třech soutěžích do kterých nastoupila !!! ... více zde.

22.5.2013 Matěj Siwiec bronzový ve čtyřhře na M-ČR mladších žáků
  Matěj Siwiec získal svou první medaili na Mistrovství ČR v kategorii mladšího žactva !!! ... více zde.

14.5.2013 Karolína Mynářová ovládla M-ČR hráček do 21 let !!!
  Karolína vyhrála všechny tři soutěže a získala 3 zlaté medaile !!! Havířovští hráči byli nejúspěšnější výpravou a právem ovládli Mistrovství ČR staršího žactva a hráčů do 21 let !!! ... více zde.

6.5.2013 B družstvo žen postoupilo do 1.ligy žen !!!
  Naše "B" družstvo žen ve složení Jana Fojtíková, Kamila Sikorová, Nikita Petrovová, Denisa Kašníková a Kateřina Čechová postoupilo do 1.ligy žen !!! ... více zde.

1.5.2013 Matěj Siwiec bronzový na Kontrolním turnaji mladších žáků.
  Vynikajícího výsledku dosáhli naši mladší žáci na Kontrolním turnaji ve Vlašimi. ... více zde.

30.4.2013 Karolína Mynářová vyhrála Kontrolní turnaj Dorostenek
  Karolína zvítězila na Kontrolním turnaji dorostenek ve Vlašimi !!! Na snímku z letošního MČR žen. ... více zde.

24.4.2013 Michal Kratochvíl Mistrem ČR neslyšících
  Mihal Kratochvíl se o tomto víkendu stal v Brně Mistrem ČR ve dvouhře neslyšících !!! Na snímku Michal při slavnostním vyhlášení Mistrovství ČR v Brně. ... více zde.