Balvar a Ščibrániová ovládli další BTM

První letošní bodovací turnaje mládeže se hrály ve Vlašimi a v Neratovicích. A skvělým způsobem se na nich prezentovali havířovští hráči a hráčky. Vybojovali celkem sedm medailových pozic, včetně dvou zlatých. Dvouhru U17 vyhrála Magdaléna Ščibraniová a soutěž U15 Oliver Balvar.

V sobotu byly na programu dvouhry v kategoriích U19 a U13. V té starší kategorii se na pódium probojovali hned tři havířovští zástupci. Jaroslav Bača prohrál až ve finále s Vítem Benákem z pražské Elizzy, Magdaléna Ščibrániová nejprve v semifinále vyřadila oddílovou kolegyni Lucii Juchelkovou a pak ve finále prohrála s Terezou Bártovou z Hradce Králové.

Ani v nejmladší kategorii U13 Havířovští nevyšli naprázdno, když ve čtyřhře chlapců dosáhl Richard Feber se svým spoluhráčem z Kladna Jakubem Horákem na stříbro.

Ještě veselejší to pak bylo v neděli, kdy byly na programu soutěže kategorií U17 a U15. V té starší si Magdaléna Ščibrániová si bez větších problémů poradila v semifinále s Anežkou Truněčkovou z Hradce Králové a ve finále pak také s Adélou Noskovou z pražské Sparty.

Finále dvouhry kadetů U15 bylo ryze havířovskou záležitostí. Oliver Balvar nejprve v semifinále vyřadil turnajovou jedničku Jakuba Kabelku z Ústí nad Labem a porazil oddílového kolegu Jakuba Janošce.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz