Bohatá medailová sbírka z bodovacích turnajů

O víkendu se v Hustopečích a Blansku uskutečnily další bodovací turnaje mládeže. Havířovským hráčům a hráčkám se na nich dařilo a odvezli si celkem deset medailí.

Na Velké ceně města Hustopečí v kategorii dorostu vybojoval Vojtěch Mynář ve dvouhře bronz, když v semifinále prohrál s Filipem Vybíralem z TJ Ostrava KST 0:3. Ve čtyřhře dorostenek pak Klára Hrabicová společně s Janou Vašendovou z TJ Ostrava KST postoupily až do finále, kde prohrály s Annou Stránskou (SKST Liberec) a Lindou Záděrovou (TTC MS Brno 0:3.

O den později bojovali ve stejné hale starší žáci a žákyně. Ve čtyřhře žáků se radoval Daniel Košťál společně s Matyášem Lebedou (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) z bronzu, když v semifinále prohráli s nasazenými jedničkami Ondřejem Květonem (TJ Jiskra Domažlice) a Martinem Skotnicou (TTC Ostrava 2016) 1:3. Nela Hanáková v Hustopečích dosáhla na dvě medaile. Ve dvouhře brala bronz, v semifinále prohrála s Terezou Bártovou (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 1:3. Ve čtyřhře společně s Barborou Březinovou (TJ Ostrava KST) postoupily až do finále a v něm prohrály s Evou Pokornou (SK DDM Kotlářka Praha) a Patricií Segetovou (TJ Sokol Děhylov) 1:3.

Memoriál Jiřího Přikryla v Blansku byl vypsán pro mladší a nejmladší žactvo. V kategorii mladších žáků bojoval ve dvouhře o zlato Tomáš Kment. Ve finále ovšem prohrál s Jindřichem Morávkem (TJ Jiskra Strážnice) 1:3. O další cenný kov se postaral Martin Slaný společně s Petrem Hodinou (TTC Libín Prachatice) ve čtyřhře. Postoupili do semifinále, v němž prohráli s dvojicí Lukáš Svoboda, Jakub Hitzger z HB Ostrov Havlíčkův Brod 0:3. Také Magdaléna Ščibrániová vybojovala bronz, společně s Karolínou Jaroňovou (AC Sparta Praha) prohrály v semifinále s dvojicí Kateřina Pisárová (KST Rakovník), Kateřina Petříková (AC Sparta Praha) 2:3.

A dařilo se i v kategorii nejmladšího žactva. Ve dvouhře vypadl až v semifinále Martin Slaný, když prohrál s Janem Škaldou (SK Dobré) 0:3. Vše si ale vynahradil ve čtyřhře. Společně s Petrem Hodinou ve finále porazili pár Jan Škalda (SK Dobré), Tadeáš Vršovský (KST Apollo Ústí nad Labem) 3:0 a vybojovali zlato.

Kompletní výsledky Velké ceny města Hustopečí dorostu najdete ZDE

Kompletní výsledky Velké ceny města Hustopečí staršího žactva najdete ZDE

Kompletní výsledky Memoriálu Jiřího Přikryla mladšího žactva najdete ZDE

Kompletní výsledky Memoriálu Jiřího Přikryla nejmladšího žactva najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz