Češi změří v Havířově síly se Slováky

Poslední utkání kvalifikační skupiny A o postup na mistrovství Evropy družstev ve švédském Malmö čeká ve středu české reprezentanty. V havířovském Národním tréninkovém centru hostí od 19 hodin Slovensko.

Oba týmy už mají postup na závěrečný turnaj jistý a půjde tak jen o vítězství ve skupině a pochopitelně také o důležitou prověrku formy hráčů. V prvním vzájemném měření sil Češi v Bratislavě prohráli 2:3 a budou chtít zcela jistě tuto porážku Slovákům oplatit.

Trenér Josef Plachý pro utkání nominoval Pavla Širučka, Davida Reitšpiese, Jiřího Martinka a Tomáše Martinka. „Chci vidět v akci právě hráče, které jsem pro duel se Slovenskem nominoval. Už nyní je potřeba přemýšlet nad sestavou pro Malmö. Věřím, že všichni k utkání přistoupí s maximálním nasazením, byť víme, že postup již máme zajištěn,“ říká před středečním duelem.

Utkání v Havířově bude přímým přenosem vysílat ping-pong.tv a také ArenaSport TV a ČT sport Plus. Komentovat ho budou Lukáš Foff a bývalý slovenský juniorský reprezentant Štefan Peko.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz