Další medaile ze severu Čech

V Jablonci nad Nisou a Liberci vyvrcholily první bodovací turnaje mládeže v novém kalendářním roce. Druhý den soutěží byly na programu dvouhry a čtyřhry staršího a nejmladšího žactva. A opět se v nich dařilo havířovským talentům.

Daniel Košťál ve dvouhře starších žáků postoupil do semifinále, kde podlehl pozdějšímu vítězi Vítu Kadlecovi z TJ Ostrava KST. Byla z toho samozřejmě bronzová medaile. Ve čtyřhře si Daniel Košťál ovšem zahrál ve finále. Společně s Matyášem Lebedou ze Sokola PP Hradec Králové 2 prohráli boj o zlato s dvojicí Štěpán Brhel (SKST Hodonín), Vít Kadlec. V semifinále turnaje ve čtyřhře byl i Vojtěch Slaný se spoluhráčem Alexandrem Rosu z Liberce. Po prohře se museli spokojit s bronzem. Další bronz pak vybojoval v kategorii nejmladšího žactva Jakub Janošec, který společně s Tobiášem Fabiánem (TTC Frýdek-Místek) prohráli rovněž v semifinále čtyřhry.

Na turnaji potvrdil pozici mezi nejlepšími staršími žáky také Štěpán Brhel. Kmenový hráč Hodonína je členem RCM v Havířově a vybojoval v Jablonci nad Nisou dvě medaile. Zlatou ve čtyřhře a stříbrnou ve dvouhře.

Kompletní výsledky kategorie staršího žactva najdete ZDE

Kompletní výsledky kategorie nejmladšího žactva najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz