Domácí šampionáty mládežnických kategorií

Dva domácí mládežnické šampionáty jednotlivců se budou hrát o víkendu v Národním tréninkovém centru v Havířově. O mistrovské tituly budou konkrétně bojovat hráči a hráčky v kategoriích U15 a U13.

V sobotu je na programu soutěž ve dvouhře kategorie U15. Největšími favority ve dvouhře chlapců budou Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha) a Štěpán Brhel (HB Ostrov), kteří v tomto týdnu skvělým způsobem zahráli na mezinárodním turnaji v Lisabonu. Další hráči, jako například David Sochor (Sparta Praha), Jindřich Morávek (Jiskra Strážnice) nebo Matheos Remunda (Elizza Praha) jim budou jistě chtít cestu za triumfem znepříjemnit.

Mezi kadetkami budou nejvýše nasazené spoluhráčky z SK Dobré Adéla Sazimová a Vendula Šichanová. Ke spolufavoritkám ovšem budou dále patřit domácí Magdalena Ščibraniová i věkem stále ještě mladší žákyně Veronika Poláková z Vlašimi.

Ta bude největší favoritkou v nedělním turnaji kategorie U13. A společně s ní pak oddílová kolegyně Anna Holejšovská, Anežka Trunečková ze Sokola PP Hradec Králové 2 či kladenská Andrea Slámová. Ve dvouhře chlapců U13 se bezpochyby rozpoutá tuhý boj mezi Janem Škaldou (SK Dobré), domácím Martinem Slaným, hodonínským Jaroslavem Hrabovským a trojicí spoluhráčů z Apolla Ústí nad Labem Tadeášem Vršovským, Jakubem Kabelkou a Karlem Jedličkou.

Souboje o mistrovské tituly začnou v sobotu i neděli bezprostředně po slavnostním zahájení, které je na programu v 9 hodin. Na tribunách mohou mladé hráče a hráčky povzbuzovat fanoušci, ovšem je potřeba počítat se stále platnými hygienickými opatřeními. Oba víkendové turnaje mohou navíc fanoušci sledovat živě. Na ping-pong.tv se budou streamovat zápasy na prvních čtyřech stolech.

On-line výsledky MČR U15 můžete sledovat ZDE

On-line výsledky MČR U13 můžete sledovat ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz