Dorost bude o tituly bojovat v Havířově

Kompletní domácí špička v kategorii dorostu U19 bude v sobotu a neděli bojovat o tituly mistrů České republiky v Havířově. Soutěžit se bude ve dvouhrách a také ve čtyřhrách, takže ve hře je celkem pět sad medailí.

Titul z minulého roku ve dvouhře chlapců bude obhajovat domácí Šimon Bělík, ve dvouhře dívek pak Anna Klempererová z Hodonína.

Bělík bude i letos jedním z hlavních favoritů na zlato, ovšem konkurenci bude mít opět velmi kvalitní. Mezi přihlášenými nechybí Adam Štalzer a Radim Morávek z TJ Ostrava KST, Ondřej Květon z Jiskry Strážnice, Štěpán Brhel z HB Ostrov nebo další ostravský hráč Vít Kadlec. Havířovské barvy budou kromě Šimona Bělíka hájit ještě Bořek Otáhal, Daniel Košťál, Vojtěch Slaný, Antonín Baroš a Jaroslav Bača.

Ve dvouhře dorostenek je největší favoritkou Linda Záděrová z Hodonína. Ale jsou tady další členky juniorského národního týmu, Helena Sommerová z pražské Kotlářky, Klára Hrabicová z Havířova, loňská šampionka Anna Klempererová nebo hráčka MH ST Ostrava Jana Vašendová. Druhou havířovskou hráčkou, která se na šampionát kvalifikovala, je Nela Hanáková.

Slavnostní zahájení bude v sobotu v 9 hodin, pak už se rozběhnou naplno jednotlivé soutěže. Nové mistry a mistryně republiky budeme znát v neděli v odpoledních hodinách.

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz