Družstvo starších žáků na šampionátu bronzové

Už po jedenácté hostila TJ Ostrava ve svém areálu mistrovství republiky družstev staršího žactva. Kvůli pandemii koronaviru se červnový termín přesunul na konec srpna, ovšem týmy přijely na sever Moravy v sestavách, v nichž mohly startovat v minulé sezoně. Tituly si nakonec odvezli hráči Kotlářky Praha a hráčky Sokola PP Hradec Králové 2.

Do finále soutěže starších žáků se bohužel překvapivě neprobojoval nejvýše nasazený tým SKST Havířov ve složení Štěpán Brhel, Daniel Košťál, Vojtěch Slaný, Antonín Baroš a Jaroslav Bača. Nestačil v semifinále právě na SK DDM Kotlářka Praha. Mladí hráči z Kotlářky se mohli spolehnout na svoji jedničku Martina Šípa, který zařídil dva body. Třetí přidal v rozhodujícím duelu Václav Podrazil, který v pětisetovém dramatu porazil Daniela Košťála.

Trenér Kamil Koutný nebyl pochopitelně s výkonem svého týmu spokojen. "Máme sice medaili, ale pro mne je to neúspěch. Jeli jsme do Ostravy pro titul," řekl stručně po utkání o třetí místo, v němž jeho svěřenci porazili STC Slaný 3:0. Druhé družstvo starších žáků (Martin Slaný, Erik Přeček, Jakub Janošec, Oliver Balvar, Oliver Olejník) skončilo třinácté.

Kompletní výsledky turnaje starších žáků najdete ZDE

Kompletní výsledky turnaje starších žaček najdete ZDE

Fotogalerii najdete na Flickru ČAST ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz