Dva domácí extraligové duely za sebou

Opět náročný program čeká týmy v Extralize mužů v nejbližších čtyřech dnech. Na programu jsou dvě kola a v nich spousta důležitých bodů. O ně budou jako první hrát v televizní přehrávce 8. kola už dnes SKST Havířov a SKST Liberec.

Utkání začne v Národním tréninkovém centru v Havířově v 18 hodin, přímý přenos na ping-pong.tv a také stanici ArenaSport TV o patnáct minut dřív. Komentovat ho budou Lukáš Foff a Tomáš Demek.

Oba celky prozatím v nejvyšší soutěži nejsou příliš úspěšné, oba mají na svém kontě prozatím jednu výhru a oba jsou tak v dolní polovině tabulky. Jejich vzájemný souboj hodně napoví o ambicích pro postup do play off.

O den později pak svěřenci trenéra Kamila Koutného přivítají ve své hale SKST Cheb. Půjde o utkání 12. kola a oba kluby se dohodly, že se bude hrát právě v Havířově. "Na podzim jsme s Chebem doma už hráli, takže nyní jsme měli cestovat na druhý konec republiky. Ale došlo k rozumné dohodě a pořadatelství utkání jsme změnili. Cheb hraje v neděli další kolo v Ostravě a vedení klubu souhlasilo s tím, že mužstvo stráví na severu Moravy celý víkend. My hráčům zajistíme ubytování, ale vyhneme se náročné cestě," vysvětluje manažer havířovského klubu Nikolas Endal. Páteční duel začíná rovněž v 18 hodin a opět ho mohou fanoušci sledovat živě na ping-pong.tv.

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz