Dvakrát Liga mistrů v NTC

Na dvě utkání hlavní fáze Ligy mistrů se mohou v tomto týdnu těšit fanoušci Havířova. Už dnes od 18 hodin změří v Národním tréninkovém centru domácí hráči síly ve skupině A s francouzským klubem AS Pontoise Cergy, ve čtvrtek pak nastoupí ve stejnou hodinu proti německému 1. FC Saarbrücken TT.

Pro francouzský tým to bude premiéra v letošním ročníku nejprestižnější klubové soutěže v Evropě. Byl nasazen přímo do hlavní fáze soutěže, a ještě neodehrál ani jedno utkání. Nejznámějším hráčem je portugalský reprezentant a osmnáctý hráč světového žebříčku Marcos Freitas, který si v létě na turnaji WTT Feeder v Havířově zahrál finále. Na soupisce jsou však také další kvalitní hráči. Alžířan Mehdi Bouloussa nebo dva Korejci Lim Jonghoon, aktuálně třináctý hráč světa, a Oh Junsung, který je dvaašedesátý.

Se Saarbrückenem mají už havířovští hráči zkušenosti. V prvním vzájemném utkání ve skupině prohráli ve velmi improvizované sestavě v Německu 0:3. Jejich soupeř má ve svém středu také několik hvězd. Světovou patnáctku Slovince Darko Jorgiče, dvaatřicítku Němce Patricka Franzisku, Japonce Yuto Muramatsu nebo juniorského mistra Evropy z letošního roku Rumuna Eduarda Ionesca.

Domácí trenér Kamil Konečný bude mít k dispozici všechny hráče, tedy včetně Tomáše Polanského, který úvodní duel v Saarbrückenu nehrál. Jakou sestavu dnes proti Pontoise Cergy zvolí, to bude jasné až těsně před utkáním. Na oba duely jsou stále ještě k dispozici vstupenky. Cena jednodenní je 100 korun, dvoudenní stojí 150 korun.

Účast našeho družstva byla podpořena dotací z Moravskoslezského kraje a statutárního města Havířov, děkujeme !

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz