Evropské poháry jsou vylosovány

V rámci juniorského mistrovství Evropy v Gliwicích proběhl los evropských pohárů na sezonu 2023/2024. Zúčastní se jich celkem sedm českých týmů a tři z nich budou pořádat jednu ze základních skupin Ligy mistrů.

V soutěži mužů budou hrát celkem čtyři kluby. Všechny čeká 1. fáze a boje ve skupinách o jedno postupové místo do 2. fáze. Ve skupině B, kterou hostí STST TESLA Batteries Havířov, se pořádající klub utká s dánským Roskilde Bordtennis BTK 61, belgickým TTC Sokah Hoboken a také českým vicemistrem SF SKK El Niňo Praha. Skupinu C hostí HB Ostrov Havlíčkův Brod a jeho soupeři budou italská Top Spin Messina EUCI, rakouské PANACEO Stockerau a rumunská CSS-CZAK Odorheiu Secuiesc. A konečně ve skupině D bude o postup usilovat TTC Ostrava 2016. Hrát se bude v rakouském Welsu a kromě domácího týmu Ostravané změří síly se španělským CTT Les Borges a polským KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniow.

V Lize mistryň z 1. fáze postoupí do dalších bojů dva nejlepší kluby ze dvou skupin. Ve skupině A, kterou hostí španělský Reus Ganxets Miró, změří síly hráčky SKST PLUS Hodonín dále s francouzským klubem ALCL TT Grand-Quevill, řeckým Panathinaikos A. C. a dalším španělským týmem Girbau-Vic TT. Skupinu B hostí TT Moravský Krumlov a jejich soupeřkami budou maďarský SH-ITB Budaörsi Sport Club, španělský Tecnigen Linares, francouzský TT Joué les Tours a také HB Ostrov Havlíčkův Brod.

Kompletní los Evropských pohárů najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz