Extraliga mužů začíná. Havířov hostí Liberec

Po necelých čtyřech měsících se vrací na scénu Extraliga mužů. Úvodní duel celého ročníku před televizními kamerami bude reprízou loňského fantastického čtvrtfinále mezi Havířovem a Libercem. Celek ze Slezska má Severočechům co vracet. Předehrávku 1. kola si můžete vychutnat nejen přímo v hale, ale také v televizi i na streamu. Začátek je ve čtvrtek 31. srpna v 18 hodin.

Za havířovský klub by se poprvé měla představit jedna z největších předsezonních posil celé Extraligy reprezentant Tomáš Polanský. Od něj se očekávají velké výkony, ale o vyrovnání se s nepříjemným tlakem po návratu ze zahraničí by Michal Obešlo či Pavel Širuček mohli vyprávět své. Kdo z mladých hráčů jej doplní je však s otazníkem. Největší sílou tohoto klubu totiž bude jeho nepředvídatelnost, protože Adam Štalzer, Šimon Bělík i Jan Valenta jsou velmi vyrovnaní a rozhodovat bude vždy momentální forma a zdravotní stav.

Liberecká sestava zůstala beze změn a Severočeši ukázali, že na Havířov umí. Jenomže tentokrát budou postrádat svůj největší trumf – Mohameda Shoumana – který byl pro Slezany kryptonitem. Startuje totiž na turnaji WTT Contender v kazašské Almatě. A vzhledem k tomu, že extraligovou čtyřku na soupisce Liberec nemá, příležitost pravděpodobně dostane druholigový hráč Josef Medek, který však má s Extraligou bohaté zkušenosti z let minulých. Po jeho boku by stejně jako v loňském ročníku měli nastoupit Michal Beneš a Jakub Seibert.

Diváci u monitorů a obrazovek se mohou těšit na drobné změny v grafice televizních přenosů. Předzápasovým studiem a celým utkáním provedou Lukáš Foff a Ondřej Bajger a jako vždy se bude nejvyšší soutěž mužů dát sledovat na kanálech ArenaSport, ČT Sport plus a Ping-pong TV.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz