Extraligové utkání proti Hodonínu odloženo

Poměrně hladký průběh měla předehrávka 11. kola Extraligy mužů. Domácí TTC Enfireex Ostrava v ní porazil před kamerami ArenaSport TV a ping-pong.tv TJ Sokol PP Hradec Králové 2 bez ztráty bodu 3:0 a popáté v letošní sezoně se tak radoval z vítězství.

Bylo to po třech měsících první utkání, kterým se opět díky výjimce Ministerstva zdravotnictví rozjela nejvyšší domácí soutěž. Trojice Jakub Kleprlík, Šimon Bělík a Filip Delinčák předvedla lepší výkon a vyhrála naprosto zaslouženě. Šéf ostravského klubu Petr Korbel neskrýval nadšení z toho, že se extraliga rozběhla, měl také radost, že nemusel zasáhnout do hry. "Jsem rád, že jsem nemusel do trenek a nastoupit. Všichni hráči prošli testy na covid, takže jsme mohli hrát v plánované sestavě. To, že se hraje je opravdu dobrá zpráva, samotný trénink bez zápasů leze časem na mozek. Doufám, že to vydrží a sezonu dohrajeme. Dneska se mi moc líbil výkon Šimona Bělíka. Nejenže porazil jedničku soupeře, ale předvedl vynikající výkon. Jeho vítězství nad Kubou Crhou bylo moc důležité."

Další program 11. kola, které se dohrává dnes, poznamenaly karantény ve dvou klubech. Nejprve bylo odloženo utkání KT Praha s HB Ostrov a pak také pozdě v noci oznámil řediteli soutěže manažer hodonínského klubu Richard Brhel, že také v tomto týmu musí hráči do karantény. Utkání s Havířovem, které se mělo hrát v Národním tréninkovém centru, bylo tedy rovněž odloženo. Svěřenci trenéra Kamila Koutného se tak poprvé v roce 2021 představí v mistrovském utkání až v neděli 10. ledna na stolech TJ Ostrava KST. Jeho začátek je v 16 hodin a sledovat ho můžete na klubovém streamu na ping-pong.tv.

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz