Extraligové ženy před kamerami ping-pong.tv

Utkání Extraligy žen mohou v této sezoně fanoušci poprvé sledovat na ping-pong.tv. Vedoucí celek soutěže MSK Gumotex Břeclav v rámci 15. kola přivítá v pátek 31. ledna od 17.45 hodin SKST Baník Havířov. Sledovat ho můžete ZDE

Hrát se bude netradičně v badmintonové hale sportovního centra OMEGA, která v srpnu bude opět sloužit hráčům a hráčkám v rámci Czech Open jako rozcvičovací hala. Přenos bude ve stejném režimu, jako diváci znají z mužské nejvyšší soutěže, včetně předzápasového studia, jehož hostem bude Manažer břeclavského klubu Vít Ratajský.

Velkým favoritem utkání pochopitelně budou "domácí" hráčky. V dosavadním průběhu základní části Břeclav jako jediný tým neokusila hořkost porážky. Trojice Dana Čechová, Karin Adámková a Maďarka Leonie Hartbrichová prozatím ztratila jediný bod po remíze s SK Dobré. Naproti tomu Baník Havířov s velmi mladým družstvem je překvapivě v poměrně klidném středu tabulky a drží s osmibodovým náskokem místo pro play off. Kristýna Štefcová, Gabriela Štěpánová a Klára Hrabicová podávají zejména proti papírově slabším soupeřům spolehlivé výkony a mají na svém kontě celkem sedm vítězství ze třinácti odehraných kol. V prvním vzájemném měření sil v této sezoně však Břeclavi podlehly 1:6.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz