Extraligový víkend v Havířově

Fanoušci v Havířově si o víkendu přijdou na své. V pátek hrají další utkání Extraligy muži, v sobotu a neděli hostí soupeřky v nejvyšší soutěži ženy.

Svěřenci trenéra Kamila Koutného v prvním duelu sezony před svými diváky neuspěli, když prohráli s TJ Ostrava KST. Pak ale vyhráli v Hodoníně a v pátek od 17 hodin přivítají v Národním tréninkovém centru v Šumbarku celek SKST Cheb. Jeho největší hvězdou je bývalý reprezentant a mistr republiky z toku 2017 Antonín Gavlas ml. Utkání rozhodně slibuje atraktivní podívanou.

Ženám se vstup do sezony nepovedl, prohrály na stolech SK Dobré 3:6. Družstvo Jána Medveckého má nyní ideální možnost toto klopýtnutí napravit. V sobotu od 15 hodin hostí SKST Vlašim, který má na svém kontě dvě prohry. Trojice Tereza Pytlíková, Aneta Bošinová a Kristýna Pěnkavová prohrála v Hodoníně s áčkem i béčkem. O den později v neděli v 10 hodin se pak v Havířově představí nováček soutěže AC Sparta Praha. Ani tento celek letos ještě nebodoval, rovněž prohrál dvakrát v Hodoníně. Na soupisce má Markétu Vondrákovou, Kateřinu Vajcovou, Moniku Němečkovou, Anetu Kohlmanovou, což jsou všechno hráčky druhé padesátky českého žebříčku žen. V obou utkáních tedy domácí stolní tenistky favoritkami.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz