Gabriela Štěpánová v Hodoníně postoupila do 3. kola

Patřili k nejlepším českým juniorům na turnaji Czech Junior & Cadet Open v Hodoníně. Ani jeden však do bojů o medaile nezasáhl. Radim Bako ve dvouhře prohrál ve 2. kole se Slovákem Štefanem Pekem 2:4, Gabriela Štěpánová pak ve 3. kole s Ruskou Olgou Vichniakovou 1:4.

I tak zaznamenal havířovská hráčka na turnaji společně se Zdenou Blaškovou nejlepší český výsledek. Ve druhém kole přehrála Ivonu Petričovou z Černé Hory a věřila, že by mohla postoupit ještě dál. "Měla jsem dobrý los, ale taky si myslím, že jsem hrála docela dobře. Nikam jsem nespěchala a udržela se ve správném tempu," hodnotila cennou výhru a k vyřazení ruskou hráčkou dodala:" Tenhle zápas se dal vyhrát. Jenže já jsem kazila hodně svých balonů. Když už jsem se vypořádala s jejím servisem, měla jsem častěji bodovat. S postupem do třetího kola samozřejmě jsem spokojená, ale měla jsem dobrý los a mohlo to být ještě lepší."

Třetí hrací den turnaje v Hodoníně jsou na programu soutěže družstev. A v nich už bude havířovské kvarteto kompletní, protože do bojů zasáhnou u kadetky Klára Hrabicová a Nela Hanáková.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz