Grand finále Europe Trophy vylosováno

Bude to poprvé, kdy se v České republice uskuteční finálový turnaj některého z evropských pohárů. Nově vzniklý Europe Trophy vyhlíží první vítěze a osmičlenné Grand Finals v soutěži mužů i žen hostí od 17. do 19. června Havířov.

V moderním Národním tréninkovém centru mají v těchto dnech napilno. Už příští týden se do Havířova sjedou přes tři stovky mladých hráčů a hráček na další ročník mezinárodního turnaje WTT Youth Series, o necelé dva týdny později pak ve stejné hale budou bojovat klubové týmy o zisk třetí nejcennější evropské trofeje. Trofeje, kterou ještě žádný klub ve svém držení nemá, protože se jedná o premiérový ročník.

Dnes proběhl los, který zajímá samozřejmě především dva české účastníky Grand Finals. V soutěži mužů se hráči SKST TESLA BATTERIES Havířov utkají ve skupině B s estonským TalTech Sports Club, rumunským CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc a anglickým Draycott & Long Eaton TTC. V soutěži žen pak TT Moravský Krumlov změří síly s anglickým Fusion TTC, belgickým KTTC AFP Antwerpen a rakouským SU Sparkasse Kufstein.

Dva nejlepší celky z každé skupiny postoupí do semifinále, v němž se utkají o postup do finále a následné vítězství v celém poháru. Jeho vítěz si zajistí právo účasti ve druhé nejvyšší evropské klubové soutěži, kterou je Evropský pohár.

Kompletní informace o poháru najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz