Grand Finals Europe Trophy v Havířově

Úvodní ročník evropského poháru Europe Trophy vyvrcholí o víkendu v Havířově. Do Grand Finals postoupilo osm družstev v soutěži mužů a stejný počet v soutěži žen. O pohár pro vítěze, ale také přímý postup do příštího ročníku Evropského poháru budou usilovat také hráči TESLA BATTERIES Havířov a hráčky TT Moravský Krumlov.

Domácí tým nastoupí ve čtyřčlenné skupině B proti anglickému Draycott & Long Eaton TTC, estonskému Taltech Sports Club a rumunskému CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc. Trenér Kamil Koutný bude mít k dispozici kompletní tým s jedním trumfem navíc. Poprvé se v barvách Havířova představí Uzbek Zokhid Kenjajev. „Naším cílem je nejprve postoupit ze skupiny do semifinále. Pak uvidíme, jaké budou naše šance dál. Hodně důležité bude, v jaké formě se představí Zokhid Kenjajev. Máme ho na soupisce, ale ještě za náš klub nehrál. Je to zkušený hráč a s ním by byly naše šance výrazně vyšší. Myslím, že ve druhé skupině jsou dva favorité na celkové vítězství, a to kluby z Francie a Španělska. Ale my budeme hrát ve své hale, to by měla být výhoda,“ říká před začátkem turnaje havířovský kouč.

O dvě postupová místa do semifinále budou usilovat také hráčky Moravského Krumlova. Ty mají ve skupině B za soupeře anglický Fusion TTC, belgický KTTC AFP Antwerpen a rakouský SU Sparkasse Kufstein.

Turnaj začíná v pátek 17. června v 10 hodin a vyvrcholí v neděli 19. června finálovými duely v 11 hodin.

Europe Trophy Grand Finals, Havířov

Soutěž mužů

Skupina A: Arteal Tenis De Mesa (Šp.), Metz TT (Fr.), Grandham Academy (Angl.), TJ Geolog Rožnava (Sloven.).

Skupina B: Taltech Sports Club (Est.), SKST TESLA BATTERIES Havířov, CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc (Rum.), Draycott & Long Eaton TTC (Angl.).

Soutěž žen

Skupina A: Panathinaikos A.C. (Řec.), SC SKŠT Bratislava (Sloven.), Draycott & Long Eaton TTC (Angl.), SCO Ossiachersee Bodensdorf (Rak.).

Skupina B: Fusion TTC (Angl.), TT Moravský Krumlov, KTTC AFP Antwerpen (Bel.), SU Sparkasse Kufstein (Rak.).

Kompletní informace o poháru najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz