Hanka Kodetová vyhrála kontrolní turnaj

Kontrolní turnaj kategorií U19 a U15 ve Vlašimi favoritům nepřál. Ani jeden z nejvýše nasazených hráčů a hráček na vítězství nedosáhl. Na další úspěch naopak dosáhla stále teprve třináctiletá Hanka Kodetová. Bez jediné porážky vyhrála soutěž juniorek U19.

Po prvním dni sice vévodila průběžnému pořadí Helena Sommerová, ovšem pak hráčka TJ Ostrava KST prohrála dva zápasy a skončila na konečném druhém místě. Do čela se pak vyhoupla havířovská hráčka Hanka Kodetová, která neprohrála ani jeden z devíti zápasů.

Junior Vít Kadlec z TJ Ostrava KST šel za svým vítězstvím od úvodního dne také zcela suverénně. Ztratil v devíti zápasech jen čtyři sety a s přehledem ovládl soutěž juniorů.

Soutěž kadetů vyhrál i s jednou prohrou Lukáš Lebeda, když za sebou nechal Ondřeje Morávka a Tadeáše Vršovského. Stejnou kategorii děvčat pak díky lepšímu vzájemnému zápasu vyhrála Simona Holubová. Na druhou pozici odsunula Terezu Kovaříčkovou, když obě hráčky měly shodně po jedné prohře.

Na turnaji se kromě Kodetové představili i další dva havířovští zástupci. Lucie Juchelková skončila s jedinou výhrou mezi juniorkami desátá, Oliver Olejník v soutěži kadetů vyhrál dvakrát a skončil sedmý.

Kompletní výsledky všech kategorií najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz