Havířov hostí v extralize El Niňo

Prvním letošním soubojem o extraligové body bude duel druhého se čtvrtým týmem tabulky. V televizní předehrávce hostí od 18 hodin Havířov pražské El Niňo a bude mu jistě chtít vrátit porážku z letošního prvního vzájemného měření sil, které prohrál 1:3.

Utkání můžete sledovat jako obvykle nejen na ping-pong.tv, ale také na stanici ArenaSport 1 a také na ČT Sport Plus. Předzápasové studio začíná v 17.45.

Domácí to ovšem nebudou mít vůbec jednoduché, protože Pražané se v první polovině základní části prezentovali velmi dobrými výsledky, zejména pak proti spolufavoritům soutěže. Dokázali porazil oba loňské finalisty HB Ostrov i Cheb. Prohráli pouze dvakrát, a to s Libercem a KT Praha.

Dva zkušené hráče Jiřího Vráblíka a Tomáše končeného skvěle doplňují dva mladíci František Onderka a Jakub Zelinka. Trenér Petr Kaucký má dostatek možností míchat sestavou a zejména Jiří Vráblík skvěle plní roli týmové jedničky, když prohrál doposud pouze dvě dvouhry.

Předehrávka 10. kola nejvyšší soutěže tedy slibuje atraktivní podívanou a na tribunách budou umění hráčů obou týmů podporovat kadeti ze Švédska, České republiky a Německa, kteří v těchto dnech absolvují tréninkový kemp v havířovském centru. Přijďte povzbudit havířovský tým také.

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz