Havířov v extraligové dohrávce v Ostravě neuspěl

V dohrávce 7. kola nejvyšší domácí soutěže mužů porazili hráči TTC Ostrava 2016 regionálního rivala z Havířova 3:1 a stále mají na svém kontě v letošním ročníku extraligy jen jedinou porážku.

Hostující trenér postavil na jedničku Kubánce Livana Martineze, ale ani tento tah nezabránil prohře hostů. Skvěle hrající Jakub Kleprlík totiž nejprve na úvod porazil bez ztráty setu Šimona Bělíka a za stavu 2:2 pak také právě Martineze. Třetí bod domácích zařídil Petr Korbel, když dokázal otočit nepříznivý vývoj duelu s Petrem Davidem. Prohrával už 0:2 na sety, pak srovnal a v pátém setu odvracel jeden mečbol svého soupeře. To se mu povedlo a získal velmi důležitý bod.

Výsledek utkání 7. kola

TTC Ostrava 2016 – SKST TESLA BATTERIES Havířov 3:1

Jakub Kleprlík – Šimon Bělík 3:0 (4,9,9), Filip Delinčák – Livan Martinez 1:3 (-8,-6,1,-7), Petr Korbel – Petr David 3:2 (-8,-9,6,10,10), Jakub Kleprlík – Livan Martinez 3:0 (10,4,7).