Havířovským se na domácím šampionátu daří

V Národním tréninkovém centru v Havířově v pondělí vyvrcholí letošní domácí šampionát jednotlivců v kategoriích mužů, žen, mužů U21 a žen U21. Pro domácí hráče a hráčky to bude zcela jistě šampionát úspěšný, protože už nyní mají jistotu osmi medailí.

V mládežnických kategoriích do 21 let vybojovali tři bronzové medaile. Jan Valenta v semifinále prohrál s Tomášem Martinkem, dále pak Klára Hrabicová, ta prohrála se Zdenou Blaškovou a Gabriela Štěpánová, která nestačila na Lindu Záděrovou. Šimon Bělík navíc přidá určitě čtvrtou, o titul si v pondělí ráno zahraje právě s Tomášem Martinkem.

Stejný hráč je navíc ve hře o zlato i ve dvouhře mužů. Ve čtvrtfinále porazil právě Tomáše Martinka a v semifinále ho čeká Dmitrij Prokopcov. V deblových soutěží to také zacinká. V semifinále čtyřhry mužů je dvojice Ondřej Bajger, Petr David a v semifinále čtyřhry žen Kristýna Štefcová se Zdenou Blaškovou z SK Dobré.

Kromě dvouher do 21 let se do finále dostala také soutěž ve smíšené čtyřhře. V semifinále uspěly páry Patrik Klos, Tamara Tomanová a Petr David Kristýna Štefcová. To v praxi znamená, že i v tomto případě je ve hře jedna dvojice z Havířova.

Závěrečný den šampionátu začíná v 9.30 hodin a program na obou finálových stolech můžete sledovat živě na ping-pong.tv.

Kompletní výsledky najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz