Kdo si zahraje letošní play off?

Muži Baníku Charvát Havířov stále drží v extralize pozice pro play off. Potřebují však každý bod, protože situace kolem šestého místa je vyrovnaná. Přijďte je proto povzbudit v utkání 18. kola, kdy hostí v pátek 6. března od 17 hodin KT Praha.

Situace v dolní polovině tabulky je mimořádně vyrovnaná. Do konce základní části chybí odehrát jen čtyři kola, přitom o tři poslední místa pro play off usiluje hned pět týmů. V tabulce je navíc rozdíl mezi čtvrtým Libercem a posledním Chebem pouhých pět bodů. Co je ještě zajímavější, většinu utkání budou tyto kluby hrát o play off mezi sebou. Los zkrátka závěr základní části ještě více zdramatizoval.

Tak tedy, doposud čtvrtý Liberec (36 bodů) hraje nejprve na stolech TJ Ostrava KST, pak doma se Sokolem Hradec Králové, v Praze proti El Niňu a na závěr hostí TTC Ostrava 2016. Pátý Baník Havířov (36) hostí nejprve KT Praha, pak se představí na stolech TTC Ostrava 2016 a doma přivítá TJ Ostrava KST. Utkání posledního kola už Havířovští předehráli, prohráli v Chebu 1:4. Třetí do party s šestatřiceti body je TJ Ostrava KST. Ta hostí v pátek Liberec, další kolo hraje na stolech KT Praha a poslední dvě utkání opět doma. Nejprve s Havířovem a na závěr se Sokolem Hradec Králové.

Východočeši mají v tabulce 32 bodů a čeká je nejprve veledůležitý souboj s Chebem, pak hrají třikrát venku. Nejprve v Liberci, následně v Praze proti KT a v Ostravě proti TJ. Prozatím poslední Cheb má sice pouze jedenatřicet bodů, ale už má jisté další čtyři za předehrávku posledního kola s Havířovem. Kromě toho hraje ještě na stolech Sokola Hradec Králové, doma s pražským El Niňem a v posledním kole v Ostravě proti TTC.

Zkuste si zatipovat, kdo se nakonec do play off probojuje a komu zůstane v rukou Černý Petr.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz