Klára Hrabicová vyhrála BTM v Hustopečích

Ani na posledních dvou bodovacích turnajích mládeže v Hluku a Hustopečích nevyšli hráči a hráčky Havířova naprázdno. Přivezli celkem sedm medailí z toho dvě zlaté.

Nejcennější je bezpochyby vítězství Kláry Hrabicové ve dvouhře U19. Havířovská juniorka si poradila se všemi soupeřkami a ve finále porazila Helenu Sommerovou z pražské Kotlářky 3:2. Ve čtyřhře pak společně s Janou Vašendovou z MH stolní tenis Ostrava postoupily do finále, kde prohrály s Helenou Sommerovou a Terezou Bártovou.

V kategorii U19 skončili na bronzovém stupínku Bořek Otáhal s Filipem Vondráčkem z HB Ostrov. V semifinále prohráli s Václavem Podrazilem a Martinem Šípem.

Magdaléna Ščibrániová přivezla rovněž dvě medaile. Ve dvouhře U17 prohrála v semifinále s Helenou Sommerovou a skončila třetí, ve čtyřhře pak společně s Monikou Pařízkovou z Liberce nenašly přemožitelky a turnaj vyhrály.

V kategorii U13 vybojoval bronz Jakub Janošec, když postoupil až do semifinále a v něm prohrál s hodonínským Ondřejem Králem. Ze stejné medaile se radovali rovněž Oliver Olejník společně se svým spoluhráčem Tobiášem Fabiánem z Frýdku-Místku. V semifinále prohráli Radovanem Březinou a Filipem Račákem.

Kompletní výsledky Turnaje přátelství v Hluku U13 najdete ZDE

Kompletní výsledky Turnaje přátelství v Hluku U15 najdete ZDE

Kompletní výsledky Velké ceny města Hustopečí U17 najdete ZDE

Kompletní výsledky Velké ceny města Hustopečí U19 najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz