Klubový informační systém

Klubový informační systém

SKST Havířov využívá moderní Klubový informační systém (KIS), který přispívá k efektivní práci a interní komunikaci mezi hráči, trenéry či rodiči všech kategorií. Systém nabízí řadu užitečných funkcí.

V systému KIS hráči či rodiče vidí docházku, zápasy, komunikaci s trenérem, přehled svých členských příspěvků a další důležité organizační informace.

 

Jak se přihlásím?

Všichni hráči či jejich rodiče obdrželi na své e-mailové adresy přihlašovací údaje do systému KIS. Prosíme všechny, aby ve své e-mailové schránce zkontrolovali, že tyto údaje mají a systém začali využívat. Do KISu se lze přihlásit přes webové rozhraní či mobilní aplikaci (iOS i Android). Pro prvotní přihlášení doporučujeme použít webovou verzi.

Při prvním přihlášení musí uživatel schválit souhlas s GDPR a v případě chybějících údajů je nutné jejich doplnění. Jakékoli další změny osobních údajů nebo hesla se upravují v pravém horním rohu. Stačí kliknout na jméno a následně zvolit možnost "Upravit profil".

Co je to KIS?

Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv či zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

KIS patří k nejnovějším produktů společnosti eSports.cz, která se specializuje na výrobu webových stránek a informačních systémů pro sportovní kluby, svazy a organizace.

Mám problém. Kam se obrátit?

V případě, že máte problém s přihlášením, nedorazily Vám přihlašovací údaje či jste narazili na výrazný problém, dejte nám prosím vědět na e-mail  kaderka@sksthavirov.cz. nebo jan.simek@esports.cz

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz