Magdaléna Ščibrániová vyhrála KT kadetek

Dvoudenní kontrolní turnaj českých juniorek a kadetek v Havířově přinesl kuriózní situaci v kategorii juniorek a trochu překvapivou vítězku mezi kadetkami.

Dvěma výhrami v posledních kolech zamíchala pořadím v kategorii U19 Kristýna Pěnkavová. První den nezaznamenala žádné vítězství, ovšem pak porazila Janu Vašendovou i Nelu Hanákovou, a nakonec skončila celkově druhá. Turnaj suverénním způsobem ovládla Anna Klempererová, když ani v jednom z pěti soubojů nenašla přemožitelku. Zbylých pět hráček mělo kuriózně stejnou bilanci dvou vítězství a tří porážek, takže o pořadí muselo rozhodovat skóre. To měla nejlepší právě Kristýna Pěnkavová, která skončila druhá před Helenou Sommerovou. Havířovská Nela Hanáková se po dvou výhrách první den turnaje propadla až na šestou příčku. V posledních dvou kolech podlehla Klempererové a Pěnkavové.

V kategorii kadetek byly ve vedení po prvním dni Magdaléna Ščibrániová a Adéla Sazimová. Obě hráčky si to mezi sebou rozdaly o celkové prvenství v posledním kole a vítězně z tohoto duelu vzešla domácí Ščibrániová. Sazimová skončila s jednou prohrou druhá a třetí místo obsadila Vendula Šichanová, která měla bilanci tří vítězství a dvou porážek.

Kompletní výsledky najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz