Martin Koblížek posilou družstva mužů

Novou posilou extraligového družstva mužů Baníku Charvát Havířov je Martin Koblížek. S vedením klubu podepsal roční smlouvu a v novém ročníku by měl plnit úlohu týmové dvojky. Dvojnásobný mistr republiky ve čtyřhře působil v posledních letech v týmu DTJ Hradec Králové a na své nové angažmá se těší.

Nejde totiž do úplně neznámého prostředí. "V Havířově jsem už v minulosti hrál, to byla tuším první liga. Taky jsem tam trénoval, takže prostředí v klubu dobře znám. Měl jsem i další nabídky, ale volba byla celkem jasná," řekl ke svému přestupu.

Věří, že tým bude jeho příchodem silnější, než v letošnímu ročníku a bude atakovat horní polovinu tabulky. "Jedničkou je Petr David, ten měl v základní části úspěšnost přes sedmdesát procent. Když budu na dvojce já a pak jsou k dispozici Radim Bako, možná Marek Číhák nebo další hráči, měli bychom být silnější. Počítám s tím, že budu v Havířov taky trénovat, takže se na nové působiště opravdu těším," dodal Martin Koblížek. Mimochodem, jeho úspěšnost v základní části extraligy letos byla bezmála šedesát procent a sezonu si okořenil ziskem mistrovského titulu ve smíšené čtyřhře s odchovankyní havířovského klubu Renátou Štrbíkovou.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz