Medailové žně ve Valticích a Hluku

V pořadí šesté bodovací turnaje mládeže v této sezoně se o víkendu hrají ve Valticích a v Hluku. V kategoriích dorostu a mladšího žactva se dařilo členům Baníku Havířov, kteří vybojovali v prvním dni celkem osm medailí.

Dvouhru dorostenců vyhrál Michal Blinka z SKST Liberec po finálovém vítězství 3:2 nad Filipem Černotou z TJ Lokomotiva Vršovice. Bronz si odvezli havířovský Vojtěch Mynář a Jan Mokrejš ze Sokola PP Hradec Králové 2.

Mezi dorostenkami nenašla přemožitelku Linda Záděrová z TTC MS Brno. Ve finále porazila Gabrielu Štěpánovou z Baníku Havířov 3:0. Z bronzových medailí se radovaly Helena Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha) a Klára Hrabicová (SKST Baník Havířov). Čtyřhru vyhrály Klára Hrabicová a Jana Vašendová (TJ Ostrava KST), když ve finále porazily Gabrielu Štěpánovou s Terezou Pytlíkovou (SKST Vlašim).

Své premiérové vítězství v seriálu turnajů zaznamenal ve dvouhře mladších žáků havířovský Tomáš Kment. Ve finále ve Valticích porazil Davida Sochora z pražské Sparty 3:0. Oba se pak společně probojovali i do semifinále čtyřhry a brali bronz.

Dvouhru mladších žaček ovládla Adéla Sazimová (SK Dobré), která ve finále porazila Magdalénu Ščibrániovou z Baníku Havířov 3:2.

 

Kompletní výsledky ZFP GROUP CUP ve Valticích najdete ZDE

34. ročník Turnaje přátelství v Hluku najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz