Minikadeti v Bratislavě zazářili

Tomáš Kment a Magdaléna Ščibrániová se zúčastnili na přelomu února a března v Bratislavě mezinárodního tréninkového kempu a mezinárodního turnaje kategorie minikadetů International Minicadet Ligue 2019.

Tréninkový kemp a turnaj se uskutečnily v moderních prostorách Stolnotenisového Centra v ŠKST Aréně v Bratislavě za účasti hráčů a hráček ze Slovenska, Běloruska, Německa a České republiky. Českou republiku reprezentovalo kromě dvojice havířovských talentů další kvarteto hráčů a hráček. Družstvo děvčat doplňovaly Adéla Sazimová, Vendula Šichanová (obě SK Dobré) pod vedením trenérky Daniely Rozínkové a družstvo chlapců Jindřich Morávek (TJ Jiskra Strážnice) a David Sochor (AC Sparta Praha) pod vedením trenéra Martina Bajgera.

Po třech dnech tréninkového kempu byl sehrán turnaj družstev, kterého se zúčastnilo šest družstev v obou kategoriích. Turnaj byl hrán v tříčlenných družstvech systémem každý s každým, a to jak v kategorii žáků, tak v kategorii žákyň. Obě naše družstva podávala velmi kvalitní výkony, a jelikož jak chlapci, tak dívky zvítězili ve všech svých utkáních, stala obě naše družstva vítězi úvodního turnaje International Minicadet Ligue 2019.

Výsledky soutěží žáků najdete ZDE:

Výsledky soutěží žákyň Najdete ZDE:

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz