Mistrovství ČR juniorů a juniorek

O víkendu 21. a 22. dubna se v herně SKST Baník Havířov koná mistrovství České republiky jednotlivců kategorie juniorů a juniorek. Mezi nominovanými je také sedm domácích hráčů a hráček, Radim Bako je navíc nasazen jako jednička dvouhry juniorů.

Na sever Moravy se sjede prakticky kompletní domácí špička. Scházet bude ze zdravotních důvodů pouze Jan Valenta z Kladna. Neúčast české jedničky tak otevírá možnost poprat se o titul dalším adeptům na reprezentační dres pro červencové MEJ v Rumunsku. Kromě Radima Baka budou největšími favority vítěz kontrolního turnaje juniorů Tomáš Koldas z TTC Ostrava 2016, dvojice TJ Ostrava KST Tomáš Martinko a Jakub Plachta, brněnský Radek Skála nebo David Průša z pražské Ellizy. Z domácích hráčů se představí také Aleš Rusnák, Vojtěch Mynář a Jakub Harenčák.

Mezi juniorkami je jasnou favoritkou obhájkyně titulu z minulého roku Zdena Blašková z SK Dobré, turnajovou dvojkou bude havířovská Gabriela Štěpánová. Pak jsou zde Anna Matějovská z Vlašimi, hodonínská Anežka Ilčíková, Tereza Pytlíková a také věkem ještě kadetka Linda Záděrová, které mohou promluvit do bojů o medaile. V domácím dresu se kromě Štěpánové představí také Klára Hrabicová a Nela Hanáková.

Turnaj začíná v sobotu v 9 hodin, nedělní program od 9 hodin budete moci sledovat živě na streamu na ping-pong.tv.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz