Muže čeká důležitý dvojzápas

Dvě utkání za sebou na domácích stolech čekají hráče Charvátu Baník Havířov v extraligové soutěži. Ve čtvrtek 24. října od 18 hodin hostí před kamerami ping-pong.tv v předehrávce 7. kola SKST Cheb a o den později od 17 hodin přivítají v rámci 6. kola TJ Ostrava KST.

Budou to duely, které mohou havířovský tým posunout zpět do horní poloviny tabulky. Oba soupeři jsou velmi kvalitní, na druhou stranu právě proti těmto týmům je šance vybojovat důležité body.

Nováček soutěže v minulém kole potrápil suverénní El Niňo Praha, když prohrál 2:4. Jedničkou je Tomáš Tregler, aktuálně druhý nejlépe hodnocený hráč dosavadního průběhu. Z deseti zápasů prohrál pouze jediný. Sám však na body nedosáhne, potřebuje pochopitelně podporu svých spoluhráčů. Obranář Stepan Šapošnikov právě proti El Niňu naznačil, že by mohl touto podporou být, když porazil Jakuba Kleprlíka. Naopak Jan Žaloudík má na svém kontě pouze jednu výhru a je největší slabinou Chebu. Trojice Petr David, Martin Koblížek a Radim Bako bude v tomto duelu určitě mírným favoritem. Hosté jsou v tabulce prozatím o bod před Havířovem na pátém místě.

Trochu odlišné to bude v duelu s TJ Ostrava KST. Soupeř má možnost poslat do boje společně s Tomášem Sadílkem dva juniory Tomáše Martinka a Františka Onderku, stejně tak ovšem je schopen bodovat velezkušený Miroslav Bindač. Ostravané v minulém kole překvapivě vyhráli na stolech KT Praha a jsou bezpochyby při chuti.

Přijďte povzbudit naše hráče v důležitých extraligových utkáních.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz