Muži Havířova hostí v extralize Cheb

Čtvrteční televizní předehrávka, ve které před kamerami stanice ArenaSport TV a ping-pong.tv proti sobě nastoupí SKST TESLA BATTERIES Havířov a SKST Cheb zahájí 4. kolo Extraligy mužů.

Utkání budou komentovat Lukáš Foff a Tomáš Demek. V předzápasovém studiu, které začíná tradičně v 17.45, se můžete těšit na sestřih nejzajímavějších momentů minulého kola, ale také například na další díl Slovníku ping-pongáře. Tedy krátkou reportáž plnou slangových výrazů, které se mezi stolními tenisty běžně používají.

Oba týmy měly poměrně povedený vstup do nové sezony a jejich bilance je dvě vítězství a jedna prohra. Určitě spokojenější jsou s touto bilancí domácí, porazili vicemistra z KT Praha v improvizované sestavě a dvojice Ondřej Bajger, Petr David předvedla, že kvalitní výkon dvou hráčů často stačí na výhru. Petr David vede společně s Jiřím Vráblíkem z El Niňa tabulku úspěšnosti, když vyhrál v sezoně všechny čtyři svoje dvouhry. Nyní navíc bude Havířov kompletní, tedy včetně letní posily Šimona Bělíka, který o víkendu obhájil dorostenecký titul ve dvouhře. Zda to ovšem bude na silný tým Chebu stačit, to uvidí fanoušci až přímo ve čtvrtek večer.

Západočeši totiž mají mimořádně silný kádr a od samotného začátku sezony se netají nejvyššími ambicemi. Porazili TTC Ostrava 2016 i KT Praha, zaváhali jen proti pražskému El Niňu. I to však před sezonou výrazně posílilo kádr. Proto by měla být trojice Antonín Gavlas, David Reitšpies a Stanislav Kučera na stolech Havířova přece jen mírným favoritem.

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz