Muži v pátek hostí družstvo Chebu

Nejvyšší domácí soutěž mužů pokračuje tento týden třetím kolem. Ve čtvrteční televizní předehrávce hostí SKST Liberec družstvo Sokola PP Hradec Králové 2. V pátek 25. září jsou pak na programu další čtyři utkání.

Havířovští se opět představí před vlastním publikem a jejich soupeřem bude nevyzpytatelné družstvo Chebu. To totiž před začátkem soutěže rozhodně nepatřilo mezi favority, nicméně v prvních dvou kolech ještě neochutnalo hořkost porážky. Porazilo dokonce silný celek KT Praha. Ústřední postavou Západočechů je Antonín Gavlas ml. Mistr republiky z roku 2017 se vrátil do české extraligy z polského angažmá a hned od prvních zápasů dokazuje, že bude patřit k největším osobnostem soutěže.

Společně s ním je na soupisce ruský obranář Stepan Šapošnikov, ten ale prozatím do bojů nezasáhl. Kvůli problémům s pracovním vízem stále ještě nedorazil z Ruska. Klub proto na poslední chvíli angažoval zkušeného Davida Štěpánka, který společně s mladíky Ondřejem Květonem a Jakubem Slapničkou skvěle doplňují zkušeného bývalého reprezentanta. V minulém kole Cheb deklasoval TJ Ostrava KST 3:0.

Svěřenci trenéra Kamila Koutného to tedy rozhodně nebudou mít snadné. Po prohře v úvodním utkání sezony uspěli v Hodoníně, kde vyhráli 3:1. Dařilo se oběma posilám havířovského celku Ondřeji Bajgerovi a Janu Valentovi, kteří potvrdili, že vyrovnanost družstva bude jeho silnou stránkou. V tabulce je Havířov prozatím pátý a v utkání proti Chebu se bude zcela jistě snažit toto postavení vylepšit.

Přijďte povzbudit havířovský tým v pátek 25. září v 17 hodin do haly Národního tréninkového centra v Havířově-Šumbarku.

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz