Na Czech Junior & Cadet Open šestice z Havířova

Celkem šest havířovských talentů je nominováno na první turnaj seriálu  ITTF Junior Circuit v tomto roce, který se hraje ve dnech 12. - 16. února v Hodoníně.

V kategorii juniorek Klára Hrabicová, která bude tvořit A družstvo České republiky společně s Lindou Záděrovou (SKST Hodonín) a Annou Klempererovou (TJ Sokol PP Hradec Králové 2). Čtyřhru pak bude hrát společně s Janou Vašendovou (TJ Ostrava KST). Nela Hanáková je členkou B týmu společně s Janou Vašendovou a Kristýnou Pěnkavovou (SKST Vlašim). Čtyřhru bude hrát s Barborou Březinovou (TJ Ostrava KST).

V kategorii kadetů je Daniel Košťál rovněž členem A družstva s Vítem Kadlecem (TJ Ostrava KST) a Štěpánem Brhelem (SKST Hodonín). Čtyřhru bude hrát s Matyášem Lebedou (TJ Sokol PP Hradec Králové 2). Antonín Baroš je členem B týmu s Matyášem Lebedou a Martinem Šípem (SK DDM Kotlářka Praha). Jeho partnerem do čtyřhry je Martin Šíp. Vojtěch Slaný je členem reprezentačního céčka s Jindřichem Morávkem (Jiskra Strážnice) a Davidem Sochorem (AC Sparta Praha). Spoluhráče do čtyřhry ještě nemá.

Družstvo C kadetek tvoří Magdaléna Ščibrániová společně s Vendulou Šichanovou (SK Dobré) a Veronikou Polákovou (SKST Vlašim). S Vendulou Šichanovou bude hrát Ščibrániová i ve čtyřhře.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz