Nabitý víkendový program

Základní část Extraligy mužů míří do finiše. Havířovu zbývá odehrát konkrétně pět utkání, dvě doma a tři pak na stolech soupeřů. Aktuálně jsou svěřenci trenéra Kamila Koutného v tabulce se sedmi výhrami na šestém místě, ovšem od třetího Chebu je dělí pouze jedno vítězství.

Stejnou pozici drží po sedmi odehraných utkáních také havířovské ženy, ovšem v jejich soutěži je situace kvůli značným rozdílům v počtu odehraných utkání dost nepřehledná. Družstvo trenéra Jána Medveckého by si i tak mělo účast v play off zajistit.

O tomto víkendu hrají oba celky dva duely a oba v Národním tréninkovém centru. V pátek 19. února od 15 hodin muži hostí TJ Sokol PP Hradec Králové 2, a to právě bude jedno z důležitých utkání směrem k výchozí pozici pro play off. Východočeši totiž mají v tabulce stejný počet bodů. Lze očekávat vyrovnaný souboj, první vzájemné měření sil dopadlo lépe pro Havířov, který vyhrál 3:2. Stejně pozitivní bilanci má trojice Petr David, Ondřej Bajger a Jan Valenta také s Hodonínem, proti kterému nastoupí v sobotu 20. února od 17 hodin. Na jihu Moravy v září minulého roku Havířov zvítězil 3:1.

Sobotní program v Národním tréninkovém centru bude hodně nabitý. Už ve 14 hodin přivítají hráčky Havířova deváté družstvo tabulky TT Moravský Krumlov. V 17 hodin je pak na programu zmiňovaný duel mužů s Hodonínem, navíc se však bude ve stejnou dobu hrát i extraligové utkání žen mezi MH Stolní tenis Ostrava a Gumotexem Břeclav. V neděli od 10 hodin pak nastoupí hráčky Havířova proti Břeclavi a Ostrava proti Moravskému Krumlovu.

Všechna utkání havířovských týmů mužů i žen můžete sledovat živě na klubovém streamu.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz