Náborová kampaň: Teď frčí PINEC

Přihlaste své dítě do přípravky a odstartuje jeho sportovní kariéru. Jeden z největších klubů stolního tenisu v České republice zahajuje náborovou kampaň pro kluky i holky od 5 let. SKST Havířov má v současné době 150 členů a chce své řady dále rozšiřovat.

Disponuje nejmodernější specializovanou halou na stolní tenis v Evropě. Národní tréninkové centrum v Havířově-Šumbarku slouží od rána do večera hráčům a hráčkám všech věkových kategorií. Pochopitelně pod dohledem zkušených trenérů, kteří v minulosti vychovali řadu reprezentantů. Jména Renáty Štrbíkové, Radka Košťála nebo Pavla Širučka znají soupeři po celém světě.

Přípravku povedou trenéři, kteří jsou s naším klubem už léta spojeni a byli během své hráčské kariéry reprezentanty České republiky a také několikanásobnými mistry republiky. Trenérský tým bude pracovat ve složení: Radek Košťál, Miroslav Schenk a Milan Bezdíček. Cesta mezi nejlepší není jednoduchá, ale rozhodně stojí za to ji vyzkoušet. V klubu se mladí hráči a hráčky neučí jen samotné hře, ale cílem je rozvíjet jejich všeobecnou pohybovou aktivitu a všestrannost. Proto je součástí trenérského týmu také kondiční trenér Patrik Kaizar.

Také v současné době jsou mezi mladými výrazné talenty, Klára Hrabicová je úřadující mistryní republiky mezi dorostenkami, Nela Hanáková, Magdaléna Ščibrániová společně s ní startovaly na letošním juniorském mistrovství Evropy. I jedenáctiletý Oliver Olejník už má za sebou úspěchy na mezinárodních turnajích.

Přípravka zahájí sezonu v úterý 7. září ve 14.30 a tréninky budou probíhat pravidelně třikrát týdně. První měsíc tréninku je ZDARMA, všem zájemcům zapůjčíme sportovní vybavení, konkrétně pálku na stolní tenis, takže stačí pouze přijít ve sportovní obuvi vhodné pro sálové sporty.

V případě dalších dotazů volejte trenéra Radka Košťála na tel: 608 886 162

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz