Ocenění havířovských hráčů a hráček

Oceňování osobností ve vybraných oblastech společenského života a udělení Ceny města Havířova za rok 2022 proběhlo v pondělí 24. dubna ve velkém sále Kulturního domu Leoše Janáčka. Město každoročně oceňuje lidi, kteří svou aktivitou a činorodou prací obohacují život ve městě a také řada z nich úspěšně reprezentuje Havířov nejen doma, ale i v zahraničí. Ocenění předávali vedoucí představitelé města.

V kategorii sportu se mezi oceněnými objevila řada hráčů a hráček SKST Havířov, který se tak zařadil mezi kluby, kterými se město Havířov může v rámci republiky právem chlubit. Medaile v rámci domácích soutěží, úspěchy v mezinárodních pohárech a také starty na mistrovstvích Evropy či světa. Vynikající práce klubu je také odrazem podpory města a kvalitního zázemí Národního tréninkového centra.

V kategorii juniorů byl oceněn za příkladnou reprezentaci města Šimon Bělík. Stejného ocenění se dostalo družstvu juniorek ve složení Klára Hrabicová, Nela Hanáková a Magdaléna Ščibrániová. V kategorii dospělých získal ocenění Jan Valenta a v kategorii družstev byly oceněny oba havířovské extraligové týmy. Jmenovitě Kristýna Štefcová, Klára Hrabicová, Gabriela Štěpánová, Nela Hanáková, Jan Valenta, Ondřej Bajger, Šimon Bělík, Zokhid Kenjaev a Petr David.

Bylo mi ctí a potěšením se dnešního slavnostního večera zúčastnit a spolu s kolegy všechny jmenované ocenit. Srdečně gratuluji a do dalších let přeji hodně zdraví a úspěchů.“ uzavřel slavnostní předávání ocenění osobnostem města havířovský primátor Josef Bělica.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz