Olivares rozšířil tréninkovou skupinu v NTC

Českým fanouškům není jméno chilského reprezentanta Felipeho Olivarese neznámé. Hrál tři sezony v barvách TTC Ostrava 2016, ovšem v té poslední nestihl odehrát ani jeden zápas. Účastník osmi světových šampionátů zasáhl pouze do bojů v Evropském poháru.

Po sezoně plné komplikací s covidovými restrikcemi se usadil v Havířově a rozšířil tréninkovou skupinu v Národním tréninkovém centru. „Vloni na podzim jsem přiletěl, abych Ostravě pomohl v Evropském poháru. Ale pak jsem hned odletěl zpět do Chile, protože mě čekaly v listopadu Panamerické hry. To je pro mne velmi důležitý turnaj. Vybojovali jsme v soutěži družstev stříbrné medaile, takže jsem byl spokojen. Jenže pak nastaly problémy s návratem do České republiky. Kvůli covidovým restrikcím jsem zůstal v Chile nakonec zbytek sezony a přiletěl jsem teprve před několika dny,“ vysvětluje Olivares.

Do ostravského klubu už se ale nevrátil. V příštím roce bude hájit barvy Sokola Hradec Králové, žít a trénovat však bude v Havířově. „Jsou tady pro trénink skvělé podmínky a mám tady řadu známých. Bydlím nedaleko haly a mohu se naplno věnovat zase stolnímu tenisu. Strávím tady celé léto, chci být dobře připraven na novou sezonu,“ dodává.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz