Povedlo se nám splnit cíl, pomáhali jste pohybem

Členové havířovského klubu dokázali, že jsou sportovci, kteří se umí poprat s různými výzvami. Jako byla například podpora pohybem prostřednictvím aplikace EPP od Nadace ČEZ. Do projektu "Celoroční činnost mládeže a tělesně handicapovaných" se aktivně zapojili téměř všichni členové, v mnoha případech i jejich rodinní příslušníci a přátelé.

Nejrůznějšími aktivitami sbírali body a všem společně se podařilo splnit cíl, který si vytýčili. Tím byla částka 100 tisíc korun. "Chtěl bych poděkovat opravdu všem, kdo se do k naší výzvě připojili. I v zimním období si našli spoustu možností, jak přidat na společný účet nějaké ty body. Ať už to bylo klasickým během, chůzí, dokonce jízdou na kole nebo hodinami strávenými v posilovně. Hodně bodů přidali běžkaři na lyžích, ovšem sportovních aktivit bylo mnohem víc. Jsme rádi, že jsme dostali příležitost od Nadace ČEZ zapojit se do tohoto projektu a pochopitelně za ni děkujeme," řekl po dosažení cíle manažer SKST Havířov Nikolas Endal.

Prostředky, které sportovci díky svému aktivnímu přístupu pro klub zajistili, pomohou k jeho dalšímu rozvoji, zejména pak v tréninkové oblasti. "Jde o vítanou pomoc při financování části odměn trenérům mládeže a handicapovaných hráčů, a dále na úhradu částí nákladů spojených s nájmy sportovišť," dodává Nikolas Endal.

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz