Příští týden se opět rozjede Extraliga mužů

Po dvouměsíční přestávce se už příští týden opět rozjedou obě nejvyšší domácí ligové soutěže. Česká asociace stolního tenisu obdržela od Ministerstva zdravotnictví Stanovení závazných hygienicko-epidemických podmínek pro konání významných sportovních akcí nebo soutěže. V praxi tento dokument povoluje konání profesionálních soutěží i v nejvyšší stupni Protiepidemického systému PES v souladu s pravidly pro konání sportovních soutěží v době pandemie onemocnění COVID-19 vydanými Národní sportovní agenturou..

Extraliga mužů a Extraliga žen tak mohou v lednu 2021 pokračovat podle rozlosování, které ředitel soutěží ČAST rozeslal klubům už v polovině prosince. Jako první vstoupí do bojů o mistrovské body muži. Ve čtvrtek 7. ledna 2021 od 18 hodin přivítají před kamerami ping-pong.tv a ArenaSport TV hráči TTC Enfireex Ostrava družstvo TJ Sokol PP Hradec Králové 2. O den později přijdou na řadu další čtyři duely 11. kola a mezi nimi i domácí souboj SKST Havířov s týmem Stavoimpexu Hodonín. Oba celky mají po čtyřech odehraných kolech shodný počet šesti bodů a lze tedy očekávat velmi vyrovnané utkání. Jeho začátek je v 17 hodin a sledovat ho můžete na streamu ping-pong.tv.

Vedení ČAST připravilo pro všechny kluby podrobný Manuál pro organizační a hygienické zajištění utkání družstev, který velmi podrobně a přesně určuje, co je potřeba pro naplnění podmínek, určených Ministerstvem zdravotnictví, udělat. Ať už se jedná o rozdělení sportoviště na jednotlivé zóny, přípravu před utkáním nebo utkání samotného. Hrát se bude, podobně jako v jiných sportech, pochopitelně bez přítomnosti diváků.

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz