Mistrovství republiky mužů a žen

Po dvou letech se bude o mistrovské tituly v kategoriích mužů a žen bojovat v Národním tréninkovém centru v Havířově. Vrchol letošní domácí sezony se na severu Moravy uskuteční ve dnech 24. až 26. března.

Tituly z minulého šampionátu v Kutné Hoře obhajují ve dvouhrách David Reitšpies a Kateřina Tomanovská, v deblových soutěžích pak Tomáš Martinko se Šimonem Bělíkem, Tamara Tomanová s Markétou Ševčíkovou a Petr David s Kristýnou Štefcovou.

Termín pro podání přihlášek je až za týden, už nyní však mezi přihlášenými účastníky figurují například Tomáš Polanský, Lubomír Jančařík, Jiří Martinko, Hana Matelová, Kateřina Tomanovská, Zdena Blašková nebo také Karin Grofová, která se vloni po mateřské úspěšně vrátila do extraligového kolotoče.

Program turnaje se tradičně skládá z kvalifikace o postup do hlavní soutěže a samotné hlavní soutěže. Tu má podle nasazovacího žebříčku ve dvouhrách jistou 32 mužů a 16 žen, které doplní z kvalifikace 16 mužů a 8 žen.

Součástí programu je v sobotu odpoledne vyhlášení ankety Stolní tenista roku 2022. Obhájí loňské prvenství Hana Matelová? Který z talentů nejvíce zaujal odbornou porotu? A kdo si odveze z Havířova plaketu pro nejlepšího PARA stolního tenistu roku? Na tyto otázky se dozví fanoušci odpovědi právě během mistrovství republiky mužů a žen.

Vrchol sezony bude pochopitelně streamován a to nejzajímavější vám nabídne ping-pong.tv. Vstupné na páteční a sobotní program je zdarma, na finálový den bude vstupné 100 korun.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz