Na úvod extraligy duel s Hradcem Králové

Stejně jako v minulé sezoně bude i v ročníku 2021/2021 startovat v nejvyšší domácí soutěži mužů deset týmů. Hrát se opět bude dvoukolově základní část a po ní play off osmi nejlepších. Vybraná čtvrteční utkání budou opět přenášet stanice ArenaSport TV a ping-pong.tv, a co je hlavní, co hal a heren budou konečně moci i fanoušci.

Podle změn, které v některých klubech během letní přestávky proběhly, se navíc s největší pravděpodobností dočkáme nejvyrovnanějšího ročníku za posledních několik let. Tak to alespoň vypadá podle soupisek, s nimiž týmy do soutěže vstupují.

Konkrétně do Havířova zamířil z TTC Ostrava junior Šimon Bělík a ten by měl společně s Ondřejem Bajgerem, Patrem Davidem a Janem Valentou vytvořit velmi vyrovnané kvarteto, jehož cílem bude vylepšit loňské páté místo. Posun směrem nahoru by se určitě líbil také družstvu TJ Sokol PP Hradec Králové 2, které bude prvním soupeřem Havířovských v letošní sezoně. Loňskou sezonu tým odehrál z velké části bez své jedničky Jakuba Crhy a v play off byl bez šance. Pokud bude letos kompletní může kvarteto Jakub Crha, Vlastimil Buben, Marek Klásek a Jan Mokrejš hrát v klidném středu tabulky.

Nový extraligový ročník zahájí ve čtvrtek 2. září dvě utkání. Televizní duel TTC Ostrava 2016 – SKST Cheb, který začíná tradičně v 18 hodin, a pak také od 17 hodin souboj SKST TESLA BATTERIES Havířov se Sokolem PP Hradec Králové 2.

Chtěli bychom upozornit všechny fanoušky, že pro vstup do haly je potřeba splňovat hygienické předpisy ohledně covidu, platné aktuálně v České republice. Tedy mít dva týdny po ukončeném očkování, potvrzení o negativním PCR nebo antigenním testu, popřípadě potvrzení o prodělané nemoci v posledních 180 dnech. V hale je navíc potřeba počítat s ochranou dýchacích cest respirátory.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz