Řada medailí na bodovacích turnajích mládeže

V pořadí druhé bodovací turnaje mládeže v této sezoně se hrály v Ostravě a Havířově. Na obou se dařilo havířovským hráčům a hráčkám, kteří vybojovali celkem osm medailí. Včetně těch nejcennějších.

Na Velké ceně města Havířova ve čtyřhře mladších žákyň se Magdaléna Ščibrániová se svojí spoluhráčkou Lucií Juchelkovou ze Sokola Vsetín probojovaly až do finále, kde porazily pár Bára Antošová (TJ Tatran Hostinné), Vendula Šichanová (SK Dobré) 3:1 a radovaly se z celkového vítězství. Magdaléna Ščibrániová pak ve dvouhře vybojovala bronz, když v semifinále prohrála s Vendulou Šichanovou. Další pohár pro vítěze zvedl nad hlavu Martin Slaný. Ve finále čtyřhry mladších žáků společně s Petrem Hodinou z Prachatic porazili 3:1 pár Jindřich Morávek (Jiskra Strážnice), David Sochor (AC Sparta Praha).

Dvě stříbrné medaile vybojoval v kategorii nejmladších žáků Oliver Balvar. Ve dvouhře prohrál až ve finále s Tadeášem Vršovským (KST Apollo Ústí nad Labem) 1:3. Pak ve čtyřhře společně s Jakubem Kabelkou (KST Apollo Ústí nad Labem) nestačili ve finále na zlínskou dvojici Filip Dufek, Tomáš Málek.

Teichertův memoriál v Ostravě přinesl rovněž medailovou radost. Ve dvouhře dorostenek postoupila Klára Hrabicová do semifinále, kde prohrála s domácí Janou Vašendovou 1:3 a skončila na bronzovém stupínku.

Ve čtyřhře starších žáků se do finále probojoval Vojtěch Slaný se svým spoluhráčem Alexanderem Rosu z Liberce. Prohráli s dvojicí Václav Podrazil, Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha) 1:3 a brali stříbro. Z bronzu se naopak radovali Martin Slaný s Petrem Hodinou, když prohráli právě s párem Vojtěch Slaný, Alexandru Rosu.

Kompletní výsledky bodovacích turnajů najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz