Radim Bako vítězem BTM ČR dorostenců v Jaroměři

Seriál republikových bodovacích turnajů mládeže pokračoval víkendem v Královéhradeckém kraji. V Jaroměři si sily změřili kategorie dorostu a staršího žactva a v Hostinném soutěžili kategorie mladšího a nejmladšího žactva. Havířovským nadějím se přes víkend na turnajích dařilo, když ve dvouhře dorostu zvítězil Radim Bako, který v semifinále zdolal Radka Skálu z Ms Brno a ve finále Davida Průšu z Elizza Praha shodně 3:2 na sety.

Radim Bako zdroj foto: www.stolnitenisextra.cz

Bronzovou medaili si odnesla ze čtyřhry i dvouhry dorostenek Klára Hrabicová, když v semifinále podlehla pozdější vítězce Terezii Sazimové ze Sokola Hradce Králové. Z turnaje mladšího žactva medaile získali ve dvouhře stříbrnou medaili Antonín Baroš, bronz přidal Daniel Košťál, oba kluci se střetli jako soupeři ve finále čtyřhry mladších žáků když Daniel Košťál spolu s Václavem Podrazilem z Ac Sparta Praha zvítězili 3:1 nad havířovskou dvojicí Antonín Baroš, Jaroslav Bača. V nedělních turnajích si nejlíp vedli Daniel Košťál, který ve dvouhře starších žáků získal bronzovou medaili, když v semifinále po velkém boji podlehl pozdějšímu vítězi Matějovi Stachovi z Kotlářky Praha. Bronz ze čtyřhry starších žákyň si odnesla dvojice Klára Hrabicová spolu z Janou Vašendovovou z Kst Ostrava.

Medajlisté z BTM mladšího žactva v Hostinném

Z leva: Jaroslav Bača, Antonín Baroš, Daniel Košťál

V kategorii nejmladšího žactva si stříbrnou medaili z dvouhry odnesla Magdaléna Štibrániová, když podlehla v pětisetové finálové bitvě Vendule Šichanové z Sk Dobré. Prohru ji následně oplatila ve finále čtyřhry nejmladších žákyň a získala tak zlatou medaili. Všem medailistům blahopřejeme.

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz