Satelit v Havířově skončil

Druhý díl 29. ročníku seriálu mezinárodních turnajů Satellite Tour 2021 zakončily v Havířově soutěže družstev. V nich se dařilo také českým týmům, zejména pak v chlapecké kategorii. Družstvo Ústeckého kraje si totiž došlo pro vítězný pohár a zlaté medaile. Soutěž děvčat vyhrálo družstvo německého Hessischeru A.

Na medaile dosáhla také dvojice Oliver Balvar a Martin Slaný, který hrála za reprezentační výběr České republiky. Společně s ostravským Adamem Štalzerem se havířovští hráči probojovali až do semifinále, kde podlehli pozdějším vítězům z Ústeckého kraje.

V soutěži se také představily dva týmy SKST Havířov. Áčko ve složení Oliver Olejník, Erik Přeček a Jaroslav Bača se probojovalo ze základní skupiny do play off. Ve druhém kole prohrálo s béčkem německého Niedersachsenu. Béčko Havířova hrálo ve složení Richard Feber, Jakub Janošec a Vojtěch Slaný. Také tento tým postoupil do vyřazovacích bojů, když ve skupině obsadil druhou příčku. Postoupil až do druhého kola a v něm nestačil na tým pražské Kotlářky. Dorostenec Daniel Košťál spojil své síly se dvěma spoluhráči pražské Sparty. Společně postoupili až do čtvrtfinále, kde vypadli s výměrem České republiky.

V soutěži družstev děvčat hrála Lucie Juchelková společně s dvojicí Zuzana Ondráčková a Natálie Handlová pod hlavičkou Frýdlantu nad Ostravicí. V základní skupině se jim příliš nedařilo a obsadily až třetí nepostupovou příčku.

Kompletní výsledky soutěže družstev chlapců najdete ZDE

Kompletní výsledky soutěže družstev děvčat najdete ZDE

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz