Šest pohárů z Valtic a Hluku

Šestý bodovací turnaj mládeže této sezony se hrál ve Valticích a v Hluku. Mezi nejlepší se tradičně probojovali také zástupci Baníku Havířov. Z jihu Moravy přivezli celkem šest pohárů, včetně těch nejcennějších.

V kategorii dorostu zvítězil na 33. ročníku Turnaje přátelství Radim Bako, když ve finále dvouhry porazil ostravského Františka Onderku 3:2 (-10,-3,-9,11,3). Po pátém místě na kontrolním turnaji před týdnem v Havlíčkově Brodu se Radim Bako opět vrátil na bednu. Zopakoval navíc svůj triumf z únorového bodovacího turnaje v Jaroměři. Na turnajové vítězství dosáhla v kategorii nejmladších žákyň také Magdaléna Ščibraniová. Ve finále dvouhry porazila Markétu Najmanovou z Lanškrouna 3:1 (4,-7,8,0).

V kategorii mladších žáků si skvěle vedl Jaroslav Bača. Prohrál až v semifinále s Václavem Podrazilem z pražské Sparty a vybojoval bronz.

A dařilo se i v deblových soutěžích. Z vítězství ve čtyřhře nejmladších žáků se radoval Martin Slaný, který společně s Petrem Hodinou z Prachatic ve finále vyhráli nad dvojici KST Zlín Vratislav Ovesný, Ondřej Vranka 3:2 (-5,1,-7,8,4). Druhou zlatou si z Valtic odvezla Magdaléna Ščibraniová. Společně s Karolínou Jaroňovou z Brandýse nad Labem porazily ve finále humpolecký pár Michaela Rohová, Veronika Janů 3:1 (6,-7,7,4). Z poháru se ovšem mohli radovat také Tomáš Kment a jeho spoluhráč z Holešova Michael Sigmund. V semifinále sice prohráli s Mikulášem Chaloupkou a Eduardem Orlem, ale vybojovali pochopitelně bronz.

Kompletní výsledky BT dorostu najdete ZDE

Kompletní výsledky BT staršího žactva najdete ZDE

Kompletní výsledky BT mladšího žactva najdete ZDE

Kompletní výsledky BT nejmladšího žactva najdete ZDE

 

Kontakt


SKST Havířov,z.s.
Opletalova 1293/8C
736 01 Havířov - Šumbark
IČO: 180 55 991
Bankovní spojení: Česká spořitelna Havířov
Číslo účtu: 1721999349/0800
tel: +420 603722478
e-mail: sksthavirov@gmail.com
www.sksthavirov.cz